Video pozvánka na rybářský veletrh For Fishing 2023

For fishing
Foto: se svolením For Fishing

Jak jsme již nedávno avizovali, rybářský veletrh FOR FISHING 2023 se opět po roce vrací do areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Od 16. do 19. února 2023 se ve třech halách letňanského výstaviště představí více než 120 rybářských značek a firem z ČR a zahraničí. 

Chybět nebude ani zajímavý doprovodný program s přednáškami významných rybářských osobností. Návštěvníci budou moci vystavené zboží rovnou zakoupit a opět na vás čeká návštěvnická soutěž.

Výstaviště PVA EXPO disponuje parkováním a je dostupné také pomocí MHD. Nachází se na konečné stanici metra C Letňany.

V letošním ročníku dojde k návratu tradičních značek a vrátí se tradiční vystavovatelé. Přihlášeny jsou také ve větším počtu firmy z oboru přívlače, které v minulém ročníku nebyly zastoupeny v hojném počtu.

Video pozvánka:

Významné osobnosti budou na For Fishingu přednášet a představovat své značky

For Fishing
Foto: se svolením For Fishing

Účast Aliho Hamidiho z Kapřích Monster je již potvrzena. Přednášku bude mít v pátek i sobotu. Po celou dobu trvání veletrhu by se ale měl vyskytovat na stánku firmy Párys. Na veletrh též dorazí česká rybářská star Jakub Vágner.

Přítomen bude také úspěšný závodník ve feederu (a dříve v plavané) Josef Konopásek, sumcař Michal Jánošík a další známí rybáři.

Vynechat určitě nesmíte přednášku Matěje Houšky, který bude vyprávět o svém projektu Zapomenuté revíry.

Matěj Houška
Foto: Matěj Houška

Svůj stánek bude mít již tradičně také ČRS – MO KLADRUBY – HANDICAPOVANÍ RYBÁŘI, kde v sobotu proběhne například autogramiáda Rudolfa Hrušínského.

Přítomen bude se svým stánkem také Filip Dušák – velmi aktivní rybářský instruktor a pořadatel závodů jako online Královský Desetiboj a Kaprový Trojboj či Český Sumec, jenž se letos kromě Slapů bude konat také na Labi v Severních Čechách.

Rybářský instruktor Filip Dušák a sumec.
Filip Dušák – pořadatel rybářských závodů a rybářský instruktor

Návštěvníci mohou vyhrát echolot

Na zájemce čeká návštěvnická soutěž o echolot LOWRANCE ELITE FS 9 se sondou ACTIVE IMAGING v ceně přes 30 tisíc Kč, což je věcička díky níž ve vodě můžete vidět neskutečné detaily, včetně význačných struktur, překážek a samozřejmě usnadní hledání ryb. Soutěž trvá po celou dobu veletrhu a účastnit se může každý návštěvník starší 18 let. Cenu dodala firma Wavy boats s.r.o. (Bohemia-marine).

Lowrance Echolot Elite FS 9 se sondou Activeimaging 3v1 + baterie + nab�je?ka ZDARMA

Praktické informace o vstupném

Vstupenky na FOR FISHING 2023 se prodávají dopředu přes internet za zvýhodněnou cenu 180 Kč, na místě už to bude za 240 Kč.

Parkovné přímo před areálem stojí 200 Kč, levněji zaparkujete na parkovišti P+R, které leží u nedalekého metra. Veletrh se pro návštěvníky otevře od čtvrtka do soboty od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 16 hodin. 

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.