Další kapři kolem 20 kg z Pálavy

S2H

Na závodech Stairs2Hell se opět mění situace. Hlavně na předních příčkách. Jsou za tím také pěkné úlovky, během posledního dne přišlo hned několik kaprů kolem 20 kilogramů.

Některé ryby byly lehce pod touto hranicí, jiné trochu nad. Do vedení se k dnešnímu ráno dostává tým Carpsonbaits, který má také jednu z dvacek na kontě.

Nejtěžší rybou ale zatím zůstává kapr 26,38 kilogramu ze včerejšího rána.

Podívat se na něj můžete v našem včerejším článku nebo ve zprávách ze závodu, které pořadatelé zveřejňují na YT:

Velké ryby předcházejícího dne a noci na S2H 2023

Jak jsem již psal, včerejší rybu o váze přes 26 kilo se zatím překonat nepodařilo. Povedlo se ale pár pěkných dvacátníků, pojďme se na ně mrknout:

Kapr 21, 25 kilogramů přišel týmu Carpsonbaits opravdu vhod. Pěkná ryba udělala nejen radost ale posunula tým do špice závodu. Ulovili ji na svém vylosovaném pegu 94, krátce před půl šestou ráno.

O něco lehčí kapr o hmotnosti 21,18 kg probudil v jednu ráno tým MIKBAITS FRIENDS.

Ve tři ráno zabral týmu JETFISH Dobříš kapr, který se blížil magické dvacítkové hranici. Váha ukázala 19,35 kg. Místem úlovku byl peg 42.

Jaké je aktuální pořadí na S2H?

Výsledkovka se obnovuje každých pět minut a i pořadí nejlepších týmů prošlo každou závodní noc obměnou. Nejinak tomu bylo i nyní.

Když se podíváme na online výsledky, tak uvidíme, že aktuálně vede tým Carpsonbaits. Jejich velký kapr je popostrčil do průběžného vedení.

Celkem mají na kontě 5 ks ryb s již zmíněným mackem vážícím 21,25 kg. Jejich aktuální součet činí 57,18 kg.

Na druhém místě se nachází tým Moravského rybářského svazu, kterému se daří od samého začátku a jako aktuálně jediný okupuje špici závodu již delší dobu. Chvíli dokonce vedli v celkovém pořadí. Mají prozatím ulovených 9 ks ryb a celkový součet 54,86 kg.

Na třetím místě aktuálně najdete tým Mikbaits Friends, kterému také pomohl úlovek trofejního kapra, kterého zmiňujeme výše. Na kontě mají celkem 4 ryby a celkový součet hmotností činí 51,96 kg.

Stále se ale jedná pouze o průběžné výsledky. Jak vidno, každá větší ryba nad dvacet kilo dokáže pořadím zamíchat. Uvidíme kdo bude ve vedení zítra. Do konce závodu stále zbývá poměrně dost času.

Zdroj a fotografie: Stairs2Hell

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.