Chytání velkých kaprů na českém Labi v podání YT kanálu Shimano (video)

labe
Ilustrační foto

Světoznámá firma Shimano má svůj YT kanál. Tuto značku rybářského vybavení není třeba příliš představovat. Na svém YT ale Shimano neprezentuje jen své výrobky, nýbrž také videa z rybářských výprav.

Jedna z nedávných cest za pořádnými šupináči vedla také na český svazový revír. A to nikam jinam než na slavné Labe! Lov velkých kaprů v ČR zde představuje Erik Voltemar, známý též pod přezdívkou „Carptracker“.

Pěkné video v celkové délce 36 minut vám alespoň zkrátí současnou chytací pauzu, kdy stojáky zamrzají a na řekách teče hafo vody.

Přidejte se k Erikovi během jeho lovů kaprů na krásné řece Labe v České republice. Občas chytání kaprů na naší největší může řece připomínat složitou skládačku, vyžadující to největší úsilí k úspěchu!

Nepropásněte tuto vzrušující výzvu a zjistěte, zda Erik dokáže labským velikánům přijít na kloub!

Lov kaprů na řece Labe v České republice je vždy spojeno s velkým očekáváním!

Kombinace těžkého revíru a krásné okolní přírody dělá toto místo jedním z nejlepších míst pro rybáře hledající velké ryby na českých svazovkách.

Labe je známo svými velkými kapry a patří mezi hlavní řeky protínající střed Evropy. Začíná v Krkonoších, kde je však hlavně domovem pstruhů.

Od svého středního toku se ale řadí k nejvyhledávanějším kaprovým vodám u nás.

Erik Voltemar přijímá tuto výzvu la vydává se na největší českou řeku.

Zkoušením různých metod a měněním míst dokáže chytit několik krásných kaprů.

V tomto videu nejen uvidíte, jak přizpůsobuje svůj přístup k lovu, ale také vysvětluje své taktiky při rybaření na kapry na této legendární ale také často prochytávané řece.

Připravte se být ohromeni krásou přírody a nadchněte se pro výzvy, kterým Erik čelí během jednoho ze svých posledních lovů v České republice v roce 2023.

Odkaz na video je zde (V přehrávači lze zapnout české titulky)

Čtěte také:

1 Comment

  1. Nic proti ale když chytáte pod Masarykovym. Respektujte prosím aspoň zákaz rybolovu. Chytáte už za značkou. !!!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.