Výprodej kaprařiny: až 25 procent sleva na oblíbenou značku

kaprařina
Ilustrační foto: redakce

Víme, že reklamní články vám lezou na nervy. Na druhou stranu ale hodně z vás topí tisíce korun v rybařině každý měsíc a čtvrtinová sleva na spoustu produktů přijde vhod. V placené spolupráci s eshopem parys.cz vás proto informujeme o již asi týden probíhající slevě na zboží od Cygnetu.

Pokud nemáte náladu louskat tento reklamní článek, ale chcete se podívat na zlevněné zboží, přeskočte rovnou na výpis akčního zboží Cygnet na Parys.cz.

Upozorňujeme však, že určitá část produktů je skladem je na externím skladu (hlavně dražší položky, kde je však sleva hodně lákavá). Dodání tudíž nemusí být do 24 hodin ale cca do 3 pracovních dnů.

Co je ve slevě od Cygnetu? Od drobností až po zboží, kde lze ušetřit tisíce jedním nákupem

Především spousta drobností a bižuterie, kde každá položka stojí třeba jen desítky korun. Tyto drobnosti představují ale v podstatě spotřební zboží.

Každý rybář je potřebuje průběžně dokupovat. Sleva na Cygnet se tak stává vítanou příležitostí, jak hezky ušetřit.

K mání jsou například olova a veškerá bižuterie pro tvorbu návazců a montáží na lov velkých kaprů. Velmi zajímavý je zejména výběr háčků různých typů a velikostí.

Z dražších položek, kde lze ušetřit i skoro 3 tisíce oproti ceně, kterou e-shop uvádí jako původní, je například bivak Bivak Cygnet Cyclone 150:

Cygnet bivak cyclone 150 bivvy

Bivak Cygnet Cyclone 150 se ideálně hodí pro rybáře lovící kapry nebo sumce (to jste asi nečekali, že?). Postavíte ho u vody snadno a rychle díky vnější konstrukci a sklolaminátovým tyčím o průměru 9,5 mm.

Velikost 150 je vhodná například pro jednoho velkého rybáře s velkým lehátkem a spoustou krámů okolo. Balení obsahuje plný přední panel, podlahu, bouřkové tyče a kolíky.

Kšilt Skull Cap je ovšem k dispozici samostatně a v případě zájmu se musí dokoupit.

Tento bivak se vyrábí z odolné polyesterové látky 210D a polymerového bloku s vyztužením skelnými vlákny. Nabízí vynikající pevnost a ochranu před povětrnostními vlivy.

Jeho rozměry jsou 160 cm (výška) x 285 cm (šířka) x 245 cm (hloubka), a transportní rozměry jsou 193 cm (výška) x 17 cm (šířka) x 17 cm (hloubka).

V nabídce akce se také nabízí menší verze tohoto bivaku – Bivak Cygnet Cyclone 100, která je ještě o tisícovku levnější. Porovnání obou bivaků ve videu výrobce uvidíte zde:

Video sice uslyšíte anglicky ale můžete si jej pustit s automaticky vytvořenými českými titulkami

Co ještě je například v akci?

V akci je několik desítek až stovek produktů. Zajímavý je například vozík pro transport vybavení z auta na vaše lovné místo, obaly na pruty, prsačky, batohy a tašky a další věci. Kompletní seznam najdete na tomto odkazu v e-shopu Parys.cz

1 Comment

  1. Zas jedna z dalších prodejen slevit neskutečně nízké totální viprodej nejnižší ceny atd přitom stačí internet projít prodejny nabídky zboží i virobce stejně značka a cenově v podstatě stejné dělají z nás blbce

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.