Těžká krmítková směs pro methoďáky: prémiový mix v 5 příchutích

method feeder dans premium mix

Dnešní reklama se týká lovu na method feeder. Představíme vám krmítkovou směs. V method feederu se používá spíše název „method mix“ a slouží pro použití s plochými krmítky, kde nástraha leží nebo se lehce vznáší jen pár centimetrů daleko.

Method je ideální metoda pro aktivní položenou na kapry, dají se s ní ale lovit také cejni a další bílé ryby.

Nový Method Premium Method Mix od Feeder Fans prošel více než ročním vývojem. Vychází z osvědčené receptury method mixů této značky, které již léta dokazují, že pokud rybám nabídnete zaručenou kvalitu, odmění vás zvýšeným zájmem o vaše návnady a nástrahy.

Method Premium Method Mix ve 4 příchutích a se zajímavým složením

Co je pozoruhodného na novém mixu? Přidali do něj aminokomplex obsahující látky, které mají přitažlivou chuť a vůni pro ryby. Podporuje správné trávení ryb, pomáhá zlepšit vstřebávání živin, zvyšuje celkovou výživovou hodnotu krmiva a poskytuje rybám důležité prvky pro růst, regeneraci a správnou funkci jejich těla.

Method feeder fans premium method mix 800 g - ananas

Další zajímavou složkou je HCL BETAIN, což je vysokostimulující přípravek podporující chuť ryb. Používá se běžně po celém světě již desítky let a jeho účinek při lovu ryb je více než přesvědčivý.

Premium Method Mix 800g je zabalený do papírového sáčku s minimem plastů. Kapsa je opatřena praktickým znovuuzavíratelným zipem.

Method Mix sestavil a vyvinul zakladatel značky Method Feeder Fans Marián Vrba. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin. Dokáží přilákat ryby ze širokého okolí.

Složení je sestaveno z těžkých komponentů, aby method mix doslova „seděl“ na dně a nezvedal se z něj. Pro lov technikou method feeder je to často rozhodující.

method mix

Bude tedy pracovat přesně tam, kde to potřebujeme – v okolí krmítka. Doporučuje se před začátkem lovu postupně vlhčit vodou. Pro dosažení optimální vlhkosti přidejte 30% tekutiny.

Pokud protlačíte navlhčené krmivo přes síto, dosáhnete toho nejlepšího výsledku. Pro zvýšení účinnosti můžete namísto vody použít Fluo Booster nebo Aqua Tunning od stejné značky.

Pikantně-masová příchuť SPICE MEAT je složena ze 14 komponentů. Je jemné struktury a tmavé černé barvy. Obsahuje zejména živočišné složky a více druhů koření.

Má štiplavou chuť. Je to celoroční method mix. Vynikajících výsledků dosahuje zejména v hraničních situacích – ledově studená voda, přehřátá voda, soutěže…

Jahodová příchuť STRAWBERRY se skládá z 11 komponentů: kukuřičný šrot extra, pražený kukuřičný šrot, více druhů mletých sušenek, mleté CSL pelety, mleté anglické vločky, jahodové mikro peletky, slunečnicová semínka, řepka, arašídy, tygří orné.

Má příjemnou sladkou chuť a výraznou červenou barvu. Jedná se o celoroční method mix. Jeho výběrem nic nezkazíte v žádném ročním období a je vhodný pro obecný lov jakýchkoli ryb.

Ananasová příchuť PINEAPPLE je složena z více druhů kukuřičných složek, mletých sladkých a čokoládových sušen, na drobno umleté anglické vločky.

Je to přesně ten method mix, který máte po navlhčení chuť sníst. Jeho příjemná sladká vůně a výrazná žlutá barva láká ryby zejména během hlavní sezóny, tzn. od dubna do října.

Milují ho větší cejni, kapři a osvědčil se i při lovu amurů.

Příchuť KRILL je typická svojí hnědou barvou. Toto krmení je sestaveno pro lov větších ryb. Jeho zvláštní „smradlavá“ vůně působí selektivně na větší ryby.

Výborně funguje v teplé i ve studené vodě. Je složen z kvalitních rybích mouček, jemně umletých halibut pelet, sardinkové moučky, lněného semene a kukuřičných komponentů. Právě tento method mix patří k nejúspěšnějším po celou sezónu.

Česneková příchuť GARLIC je výrazná nejen vůní, ale také tmavě zelenou barvou. Jeho použití je zejména ve studené vodě, ale svým pronikavým česnekovým aroma dokáže „probudit“ ryby i v nejteplejších obdobích roku.

V česnekovém mixu celkem najdeme 17 komponentů, a jedná se zejména o různé koření, semínka a kukuřičné komponenty. Obsahuje také směs rybích mouček.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.