Prologic: kaprařské stojany nyní za výhodnější ceny

stojan prologic

V našich partnerských e-shopech je nyní k mání několik kaprařských stojanů od známé značky PROLOGIC. K dispozici jsou za dobré ceny, některé ve výprodeji, jiné za standardně nízkou cenu:)

V nabídce naleznete stojany na dva pruty ale i varianty pro tři a čtyři pruty. Nejvýhodnější nabídky se aktuálně pohybují kolem patnácti stovek. K dispozici je u každého modelu několik kusů na skladě, takže se určitě dostane na téměř každého. Aktuálně jsou v nabídce různé typy – od malých Rod Podů s nízkou hmotností až po klasické velké stojany se snadnou nastavitelností do nejrůznějších poloh.

Příklad:

Prologic Stojan C Series Convertible Long Legs 2 Rod Pod

Za cenu pod 1500 Kč je například ke koupi speciální verze stojanu C-Series Convertible rod pod. Zde hlavní výhoda spočívá v tom, že tento stojan je dodáván se dvěma dlouhými předními nohami o délce 80-130cm.

Prologic Stojan C-Series Convertible Long Legs 2 Rod Pod

Díky tomu patří tento stojan mezi ty nejuniverzálnější a zároveň nejstabilnější. Díky dlouhým předním nohám můžete pruty snadno polohovat vertikálně taky, aby se vám například dobře chytalo v proudu na řece. (Pozor ovšem na lodní provoz v plavební dráze).

Stojany jsou vybaveny běžným závitem na nějž umístíte bez problémů vaši sadu hlásičů a koncové držáky prutů (rohatinky).

Parametry stojanu:

• Černě eloxovaný hliník
• Plně nastavitelný design
• Jistící kroužky
• K dispozici ve verzích pro 2, 3 nebo 4 pruty
• Dodává se s praktickou transportní taškou

Hmotnost2 kg
Počet prutů2 (v prodeji jsou ještě verze pro 3 nebo 4)
VýrobcePROLOGIC
Druh rybolovuKaprařina

Do obchodu: Chytapust.cz | Párys.cz

Video:

Stojan patří k základnímu vybavení pro kapraře. Lovu velkých kaprů jen s pruty ve vidličkách se totiž věnuje málokdo. Stojan řeší spoustu problémů – umístíte je na jakýkoliv terén. Je jedno, že jste na tvrdém kamenitém záhozu nebo na štěrkopískovém břehu, kde vidličky absolutně nedrží.

Díky nastavitelným nohám se velký stojan na pruty dokáže přizpůsobit všem terénům nehledě na jejich strmost. Máte tak jistotu, že vaše prut jsou bezpečně a stabilně uložené a zároveň k nim máte vždy snadný přístup pro jakoukoliv manipulaci nebo v případě záběru.

Prologic nabízí celou řadu stojanů, od těch úplně nejmenších a lehkých až po klasické velké stojany s nimiž se nemusíte být na žádnou velkou kaprařskou výpravu.

stojan prologic

Zpět na popis stojanu

Čtěte také:

D- rig montáž – univerzální návazec pro různé druhy nástrah

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.