Pozval holky na loď, jedna z nich chytila rekordního lososa

LOv z lodě na jezeře Ontario
Ilustrační foto: redakce

Vlastnictví luxusní motorové lodě rozšíří vaše možnosti v rybaření. Jako bonus můžete na ryby zvát kamarádky, které nadupaná loď zaujme asi víc než gumáky a umaštěný bivak někde na Labi.

Bacha ale ať se to nezvrtne, jako v následujícím případě. Holky často zachytají lepší ryby než vy.

Stará vydra z Lake Ontario, kapitán Jeff Wallace pozval pár kámošů a kámošek na výpravu lodí.

Jako provozovatel lodí v rámci rybářské firmy High Adventure Fishing už takhle po jezeře svez tisíce rybařeníchtivých zákazníků. Toto měla být jen odpočinková plavba.

Začátečnické štěstí opět úřaduje

O rekordním úlovku této výpravy informoval americký web bigfrog104.com, který vyzpovídal dívčí čast osazenstva: “Moje kámoška Katie chytla velkou rybu a tahala ji snad deset minut, tak jsem si řekla, že to zkusím taky.” řekla pro Bigfrog Chelsea Giovo, která si od čekání, až se při trollingu něco pověsí na háček, nic neslibovala.

Jezero Ontario není zrovna malá louže, jako ostatně nic ve Státech. Jeden by čekal, že zapřáhnout rybu bude chvíli trvat.

Jenže chyba lávky, záběr dorazil okamžitě. Byla to síla, s níž se Chelsea musela prát asi 40 minut. Tak dlouho trvalo rybu zdolat.

Amerikáni přitom rozhodně nepatří mezi vyznavače lehkých sestav. Šlo prostě o pořádnou rybu. Na prutě se ocitl losos, který v amerických mírách vážil solidních.

“Každej mi říkal, že to bude macek. Já jsem si ale myslela, že si dělají srandu a jen mě hecujou”, popsala Chelsea americkému webu to, že neměla absolutně žádnou představu o tom, jakou rybu má na prutě.

“Když jsem rybu viděla a hlavně viděla Jeffa, jak mu padá brada z pantů, tak jsem pochopila, že s tím monstrem to mysleli vážně”, dodává.

Šlo o lososí rekord jezera Ontario?

Jeff se v rybách vyzná a tvrdí, že nic takového za celou svou rybářskou kariéru ani jako kapitán rybářských výprav neviděl. Pro Chelsea jde o rekord stoprocentně, žádnou jinou rybu nikdy neulovila.

Jeff se ale domnívá, že jde zároveň o největší rybu vytaženou na jezeře Ontario vůbec.

Zpráva o úlovku se šíří v dnešním světě rychle. V přístavišti už čekali ostatní rybáři a novopečenou rybářku vítali po americku hlasitými ovacemi.

Chelsea zároveň říká, že to sice byla první ale rozhodně ne poslední rybačka v jejím životě.

Jak může vypadat lov lososů a pstruhů na Ontario Lake uvidíte například v tomto videu:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.