Pořádné jégrovky do zimy: 3 tipy na termoprádlo pro rybáře do chladných dnů u vody

termoprádlo pro rybáře

Když jsem minulý týden jel k vodě, bál jsem se abych vůbec mohl nahodit. Cestou dolů k rybníku se hladina zaleskla jako zrcadlo a já se lekl, že vodu natvrdo zakryl led.

Po příjezdu jsem nakonec ale byl ve výsledku podstatě rád, že jsem našel dost odhodlání vyrazit i přes tu zimu.

Na břehu sice ležel sníh, hladina ovšem byla čistá a dokonce ani vlnka, To se sice za chvíli změnilo a začal trochu foukat vítr.

Připravil jsem si krmení, otřel ruce hadrem a nahodil. Termoska s čajem mě zahřívala dokud jsem nedostal první nesmělý záběr.

Rybky kupodivu trochu spolupracovaly, což tady není úplně jisté ani v létě, je to ale můj nejbližší revír.

Zima byla ovšem strašná. Ačkoliv jsem si ráno vytáhl ze skříně zateplené boty s kožíškem a pod oblečení si vzal termoprádlo, na hlavu narazil kulicha s bambulí a popíjel horký čaj s tunou cukru, stejně jsem to po dvou hodinách zabalil.

Ztuhlé údy jen tak tak dokázaly naskládat věci do auta. Odjel jsem od vody a zbytek dne strávil sledováním fotbalu v TV.

V zimě jsou dvě hodiny pro mě akorát, protože nesedím někde zachumlaný v bivaku nýbrž na běžném křesle, jsa vystaven živlům.

Při delším pobytu na nízkých teplotách se obyčejně musím chvíli rozmrazovat ve voze. Kdyby se mi náhodou nepovedlo nastartovat, zmrznu a najdou mě až na jaře.

termoprádlo pro rybáře

V každém případě je potřeba se v zimě dobře obléknout do několika vrstev. V následujícím reklamním článku se podíváme na termoprádlo pro rybáře.

Pořídit se dá od pár stovek až po několik tisíc korun. Dobrá zpráva je, že velikosti jsou k mání snad pro všechny druhy rybářů.

Dnes se podobné vyjádření bere za nekorektnost ale nemohu si pomoct: jégrovky si může pořídit každý, od hubeňourů po špekáčky.

Lidová cena: Termoprádlo pro rybáře od Delphina

Tři hlavní pilíře, na nichž spočívá termoprádlo Delphin TUNDRA Aktiv, jsou teplíčko, pohodlí a vysoká kvalita. Materiál složený z 60% polyesteru a 40% bavlny vytváří elastický a příjemný povrch, který zajišťuje maximální komfort i v chladných zimních dnech.

Široká škála velikostí od S do XXXL dává možnost zůstat v teple opravdu všem. Možností je též různorodé využití tohoto termoprádla, ať už jste v něm při rybaření, lovu nebo dokonce zimních sportech.

Delphin Termopr�dlo Tundra Aktiv

Termoprádlo má dlouhé rukávy a pro udržení tělesné teploty je vybaveno vyvýšeným límcem s zipem. Zip je navíc zevnitř kompletně pokrytý látkou, což eliminuje nepříjemný kontakt s krkem. Spodní část je mírně prodloužena, což zajišťuje optimální pokrytí i při náročnějších pohybových aktivitách.

Výhody:

  • dostupná cena
  • všechny velikosti
  • několik barev

Termoprádlo Delphin se prodává v několika barvách. Spodní díl termoprádla a svršek si ovšem musíte koupit zvlášť.

Termoprádlo Trakker Reax Base Layer

Vytvořeno s cílem poskytnout teplotní pohodlí i během nejchladnějších období roku, Reax Base Layer je vhodné i jako střední vrstva oblečení. Ideálně se kombinuje s Two Piece Undersuit nebo jiným oděvem pro vytvoření dalších vrstev. Pro optimální nošení je horní část vybavena zipem v horní polovině a spodní část má elastický pás v raglánovém střihu, což zajistí lepší přiléhavost.

Trakker Termopr�dlo Reax Base Layer

Vlastnosti:

  • Navrženo pro použití i jako střední vrstva oblečení.
  • Horní část disponuje zipem, spodní část má elastický pás.
  • Ideální kombinace s Two Piece Undersuit pro maximální pohodlí.
  • Raglánový střih pro lepší přiléhavost

Prohlédnout si toto termoprádlo můžete na Chytapust.cz

Giants Fishing Termoprádlo Komplet Thermal Set Deluxe

Toto termoprádlo zahrnuje vrchní a spodní část, které zajišťují teplo a komfort i v náročných podmínkách. Vyrobeno je z kvalitního materiálu, kombinace 40% bavlny a 60% polyesteru, což zaručuje pohodlí a příjemný dotek.

V provedení světle zelené barvy s černým prošíváním a lemy na rukávech a nohavicích je vhodné pro různé aktivity, jako jsou rybaření, sportovní nebo outdoorové aktivity v přírodě.

Vrchní část má vyšší límec na zip, což chrání krk před chladem, a delší rukávy s elastickými lemy, které brání sjíždění při oblékání další vrstvy oblečení.

Spodní část má delší nohavice s elastickými lemy. Dostupné velikosti jsou M, L, XL, 2XL a 3XL. Vrchní díl má lehce prodlouženou spodní část, ideálně zakrývající spodní část termoprádla.

Podrobné rozměry najdete v přiložené tabulce velikostí na webu e-shopu Parys.cz.

Čtěte také další články:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.