Nové držáky a hrazda na feeder od Delphinu

delphin držíky

Feeder patří k nejpopulárnějším rybolovným technikám současnosti a proto se v dnešním PR článku podíváme na nové doplňky pro lov na moderní položenou.

Jedním z doplňků, které každý rybář vyznávající feeder potřebuje jsou všelijaké držáky, rohatinky a další hrazdy sloužící k odkládání prutů během chytání.

S novinkami na trh nedávno přišla firma Delphin. Pojďme se na ně podívat.

Sixto Reaxte Front je přední feederový držák té nejvyšší kvality v designových barvách nové feederové série Delphin Reaxe. Má speciálně navržený tvar s extra dlouhým bočním ramenem. To zajišťuje dokonalou stabilitu prutu, zejména při prudkých záběrech a zároveň umožní snadnou manipulaci a hbitý zásek.

Delphin Feederov� dr?�k Sixto Reaxe Front

Pro bezpečné uložení vlasce slouží drážka, která zamezuje jakémukoliv poškození vlákna. Povrch džáku tvoří pogumovaný materiál. Díky tomu je držák extra šetrný k blanku prutu a zamezuje jeho poškození.

Vyrábí se z odolných materiálů, které snesou i hrubší zacházení. . Na závitové části se nachází gumová podložka, která zamezuje otáčení držáku.

  • Celková výška: 55mm
  • Celková šířka: 85mm

Feederová hrazda Sixto Reaxe Flexi

Jak už název napovídá, feederová hrazda Sixto Reaxe Flexi je snadno polohovatelná pomocí klasického mačkacího mechanismu.

Díky tomu se hrazda dokáže přizpůsobit různému sklonu prutu a hodí se tak například pro lov na tekoucí vodě, kde potřebujete prut mít v co nejvíce vertikální poloze či naopak když potřebujete chytat s prutem skloněným k vodě.

Delphin feederov� dr?�k sixto reaxe flexi

Výhoda dlouhé hrazdy spočívá v možnosti umístit prut na takovou pozici, která zajistí optimální ohyb a našponování feederové špičky. Nemusíte tak dopínat vlasec navijákem a veškerá manipulace po náhozu se tím usnadní.

Stejně jako předchozí typ držáku, i tento je tvořen pogumovaným materiálem, který zajišťuje stabilitu i ochranu prutu před poškozením a gumovou podložkou u závitu, bránící protáčení.

Díky délce dvacet cm se vám na hrazdu vejdou až dva pruty najednou.

Zadní držák Sixto Reaxe U

Zadní držák ve tvaru U. Zatímco předcházející varianty jsou určené dopředu, tedy k podepření a polohování prutu v části bližší ke špici, Učko slouží jako zadní opora prutu v oblasti za navijákem.

Delphin feederov� dr?�k sixto reaxe u

Zadní držák prutu Sixto Reaxe U umožňuje uložení feederových prutů s různými průměry rukojetí. Stejně jako předchozí držáky, i tento je potažen pogumovaným materiálem a chrání tím prut před poškozením.

  • Celková výška: 55mm
  • Celková šířka:45mm

Všechny uvedené produkty jsou opatřené běžným šroubem se závitem, který je kompatibilními mezi prakticky všemi výrobci rybářských potřeb.

Univerzální závit umožňuje uchycení na všechna standardní ramena, stojany a vidličky opatřené závitem. Je tak na vás, kam tyto držáky umístíte.

Video nových držáků na feeder:

Související příspěvky:

Jak na extrémně dlouhé hody s feederem? Pomůže speciální prut s délkou 430 cm

Novinka lehká jako pírko? Feederový prut Aeris váží jen 178 gramů

Kaprové pruty Delphin

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.