Nejlevnější PELETY na trhu: Cena, která vás posadí na zadek – lehce nad 40 Kč za kilo!

carpway red halibut

V dnešním reklamním článku máme tip na extrémně výhodné balení pelet. K dispozici v desetikilových pytlích a příchutích jako kukuřice, řepka ale i játra a halibut.

Přátelé, POZOR! Dnes máme pro vás zase opravdovou lahůdku – PELETY, které jsou doslova za hubičku, se opět objevily na skladech! Ano, slyšíte správně! Desetikilové balení těchto pelet můžete mít za cenu, která vás posadí na zadek – jen kolem 40 korun za kilogram! Ale POZOR, tato nabídka mizí z eshopů rychlostí blesku, takže sledujte situaci a nakupujte, dokud je čím!

A teď to nejlepší! Tyto PELETY jsou jedny z nejoblíbenějších návnady a nástrah poslední doby! Tvrdé válečky jsou lisované z těch nejlepších surovin. Ve vodě se pomalu rozpouští ale odolávají malým rybám jako ŠAMPIÓNI

A vydrží pod háčkem celé hodiny! A nejen to! Pracují rychleji než klasické boilies! To chcete!

Jedná se variantu pelet s dírou – vhodné nejen na krmení, ale taky k navlečení na vlasový přívěs s vhodnou zarážkou, takže perfektní nástraha! A kdo že to nabízí? Carpway v eshopu Parys.cz!

Ano, PELETY kukuřičné a řepkové – NEJLEVNĚJŠÍ a účinné! Tyto plodiny ryby totiž přímo milují!

Carpway pelety kuku?i?n� ?lut� s d�rou 10 kg - 18 mm

Kukuřicí a a řepkou ale výčet výhodných druhů pelet nekončí. Je tu ještě něco pro fajnšmekry – HALIBUTKY a JÁTROVÉ PELETY! V desetikilových pytlích za skvělé ceny. Stačí se přihlásit nebo zaregistrovat a máte to ještě se slevou!

Kolik to vlastně stojí? Kukuřičné a řepkové pelety jsou jen za 400 korun a nějaké drobné. A halibutky? Černé klasiky za 513 korun, červené o tři pětky víc.

Kolik za játrové pelety? Zase 513 pro registrované! A proč tuhle příchuť? Protože játra a ryby – to je láska na první pohled!

Nečekejte! Navštivte náš partnerský eshop a vyberte si z kompletního sortimentu pelet. Registrujte se nebo se přihlašte a získejte další slevy! Nenechte si ujít ty nejlepší návnady a nástrahy za super ceny!

Přátelé, TADY SE LOVÍ! Ryby neodolají! Kupujte PELETY od Carpway u Páryse a zkuste, co na ti zmlsaní šupináči ve vašem revíru!

V sortimentu největšího rybářského eshopu naleznete ještě další spoustu nástrah a návnad na další lovy. Nezapomínejte navíc, že se blíží zahájení dravců. Sortiment na přívlač i lov na rybičku k dispozici tamtéž.

Čtěte také:

Nové řepkové boilies od Nikla kolem sebe vytváří atraktivní mrak plný

Letní chytání kaprů je nej, blíží se hlavní sezona

Krmné boilies od Magického vlka. Pětikilovka stojí jen necelé čtyři stovky

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.