Nové řepkové boilies od Nikla kolem sebe vytváří atraktivní mrak plný drobných částic

nikl rape cloud

V dnešním reklamním článku se podíváme na novou nástrahu, kterou je boilies z řepky.

Firma Nikl se řadí k jedněm z nejlepších evropských výrobců nástrah a návnad pro kapraře. Každoročně přichází s řadou promyšlených a dobře otestovaných novinek.

Tentokrát máte možnost si pořídit velmi kvalitní a cenově výhodné krmné boilies. Toto boilies je založené na řepce, jež je oblíbenou součásti celé řady jiných nástrah.

Nová nástraha se nazývá Nikl Economic Feed Rape Cloud

Používá se k zakrmování i ve formě partiklu. Kapr je na její chuť zvyklý a může se po ní doslova utlouct.

To ale není jediná zvláštnost tohoto nového boilies od Karla Nikla.

Jak již anglický název může znalcům napovědět, tyto kuličky ve vodě vytváří doslova řepkový mrak (to znamená rape cloud v angličtině).

Boilies okolo sebe vytváří mrak

Po vhození do vody začíná toto krmné boilies okamžitě pracovat a vzniknuvší mrak obsahuje drobné částečky, které okamžitě lákají ryby.

Nikl Boilies Economic Feed Rape Cloud 5kg

Řepkové boilies se prodává ve dvou průměrech kuliček. Jsou to ty nejoblíbenější velikosti 20 mm a 24 mm. Balení je pouze pětikilové, to je ale výhoda právě pro krmení větším množstvím.

V tomto balení za 699 korun se dostanete na cenu zhruba 140 kaček za kilo, což jde. Řepkovým boilies se dá nejen skvěle krmit, můžete na něj i chytat.

Nastal čas masivního zakrmovaní

nikl rape cloud

O tom, zda krmit méně či více se vedou dalekosáhlé debaty. Někdo fandí třeba jen pouhému PVAčku, které nástrahu a návnadu v malém množství umístí vedle sebe.

Jiný zase fandí masivnějšímu krmení. Je to otázka preferencí a samozřejmě také financí, které hodláte na rybách utratit jelikož zakrmování něco stojí.

Pokud se ale na věc podíváme čistě biologicky, kdy jindy více krmit než v létě. Kapr a jeho metabolismus fungují v závislosti na teplotě prostředí, tedy teplotě vody.

Ta silně vzrlstá právě během léta. V teplejší vodě mají ryby metabolismus zrychlený. To značí dvě věci, Za prvé velký hlad a za druhé, schopnost rychle trávit.

nikl rape cloud

Pro přilákání a udržení ryb na lovném místě se tak hodí větší množství krmení. Stejně tak se nemusíte tolik bát, že ryby rychle nasytíte.

Řepka je ideální do teplé vody. Má velký podíl oleje, který se v teplé vodě šíří daleko lépe než ve studené. Nové řepkové boilies můžete zakoupit například u Párysů.

Čtěte také:

Jak na vlasce a pletenky na kapry

Jak na návazce na kapry

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.