Legendární bivak: Mivardi New Dynasty

new dynasty bivak

V dnešní reklamě se nepodíváme na žádnou novinku nýbrž na produkt, který je na trhu už dlouho. Legendární bivak od Mivardi byl žhavou novinkou sezony 2012! Přesto je stále populární.

Dostupná cena v poměru k dobrým parametrům a kvalitě proslavily také bivak Mivardi New Dynasty, který se před více než deseti lety stal nejprodávanějším bivakem na trhu a vydržel v prodeji již přes 12 let!

Oblíbený přístřešek pro rybáře, který si získal u mnoha z vás velkou oblibu, která je léty prověřená. Tento luxusní a prostorný rybářský přístřešek vyrobený z extrémně odolného materiálu M-Tec 410 s vodním sloupcem 10000 mm poskytuje vysoký komfort rybářům za skvělou cenu!

Kvalitu a tloušťku materiálu poznáte ihned po prvním pohledu nebo doteku, což ho odlišuje od většiny běžných rybářských přístřešků na trhu. Konstrukce s 19 mm zesílenými trubkami vychází z klasického designu přístřešku s přední „kšiltem“, ale prošla několika úpravami.

Užijte si maximální pohodlí během každé rybářské výpravy s přístřeškem NEW DYNASTY

Prodloužená střecha chrání celou plochu dveří. Vnitřní prostor s výškou 160 cm obsahuje 10 úchytů pro světla a další drobné příslušenství. Šířku přístřešku lze variabilně nastavit ve třech polohách.

Podlahu lze uchytit suchými zipy po obvodu a dvěma kovovými klipsnami po stranách. Dveře mají otvíratelnou ventilační klapku pro zajištění cirkulace kyslíku a odvedení vlhkosti.

Zesílené zipy jsou doplněny velkými taháky Easy Grip, kam lze vložit chemická světla. Vepředu jsou umístěny čtyři úchyty na rybářské pruty opřené o přístřešek.


Přístřešek určen pro 2-3 osoby
Rozměry – 321 x 295 x 165 cm
Vodní sloupec – 10 000 mm
Váha přístřešku – 16 kg

XL varianta

Přístřešek New Dynasty XL nabízí výrazně rozšířený vnitřní prostor zejména v přední a zadní části přístřešku, přičemž zachovává původní rozměr podlahy. Pod podpěrnými tyčemi jsou nově umístěny otvory pro dokonalé napnutí rozšířeného pláště přístřešku a rychlý odtok vody z povrchu.

Mivardi Bivak New Dynasty XL

Šířku přístřešku lze variabilně nastavit ve třech polohách o 15 cm. Uvnitř přístřešku s maximální výškou 170 cm najdete 13 úchytů na osvětlení a další vybavení.

Nově jsou umístěny také pod zadním obloukem přístřešku. Prodloužená střecha („kšilt“) umožňuje částečné otevření přístřešku i za deště a v kombinaci s druhým pláštěm vytváří prostorný předsíňový prostor. Přední a zadní okna byla výrazně zvětšena.

Nad vchodem se nachází důležitá ventilační klapka pro odvod vlhkosti z pod stropem přístřešku.

Suché zipy mají dvojitou šířku a spolehlivě uzavírají okna i za extrémních klimatických podmínek. Masivní zipy dveří jsou vybaveny táhly Easy Grip s možností vložení chemického světla. Nechybí ani čtyři úchyty na připevnění prutů na plášti přístřešku. Podlaha se upevňuje pomocí suchého zipu.

Výrazná proměna se projevila na zadní části přístřešku, která má oproti klasické verzi téměř svislý tvar a je výrazně zvýšená.

V této části přístřešku můžete bez problémů umístit i vysoká lehátka a stále si zachovat nadstandardní prostor nad hlavou.

Na zadní stěně byly nově přidány tři závěsy pro drobné příslušenství, jako jsou světla nebo příposlechy.

Celkem je v přístřešku umístěno 13 úchytů na příslušenství, rovnoměrně rozprostřených po celém stropním prostoru. Vysoká zadní stěna zároveň umožnila zvětšení oken, jejichž plocha je u modelu XL přibližně o 50% větší oproti běžné verzi.

Zakoupíte v obchodech jako Párysův rybářský ráj či Chytapust.cz

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.