Bohumil Kuna: Mo ČRS zase perlí se svým prohlášením. Uvádím vše na pravou míru

Prostřednictvím vkládacího formuláře jsme obdrželi příspěvek od Bohumila Kuny.

Jde o reakci na reakci MO Nová Ves I, kterou najdete pod odkazem zde:

V rámci férovosti dáváme v již rozjeté kauze slovo všem stranám (kdybych věděl, že se do nás pustí stoupenci obou táborů naráz, tak ten první příspěvek s videem nikdy nepublikuji. Snažit se o neutrální zpravodajství v tomto případě znamená narážet na tlak z obou stran, což u hobby webu zbytečně komplikuje práci).

Slíbil jsem ale možnost vyjádření všech názorů. Příspěvek proto uveřejňujeme bez úprav včetně foto. Ještě jednou upozorňuji, že jde o stanovisko a prohlášení pana B. Kuny, nikoliv o názor redakce. Pravost a úplnost tvrzení jednotlivých stran sporu neověřujeme. Taktéž upouštím od jakýchkoliv dalších doprovodných komentářů.

Další zprávu stran tohoto sporu z vlastní iniciativy uveřejníme pouze v případě, kdy kauza vyústí například ve změnu možností rybolovu s dopadem na ostatní rybáře či ovlivní fungování některého ze subjektů ČRS, což může mít informační přínos pro širší veřejnost, Admin.

Příspěvek B. Kuny:

https://youtu.be/SS8R4BzeH7U


Kauza ČRS MO Nová Ves 1 míří na policii. Mafie ve výboru se snaží obhájit a nepřizná vlastní zákazy
Tak se nám MO Nová Ves 1 vyjádřila . Zde je odkaz https://rybari-novaves.estranky.cz/cl… . Přes to všechno pokrytectví MO vyniká jedna věc nade vše . Zapomněli dodat a zmínit se o ZÁKAZECH CO SAMI UDĚLALI. Zejména ZÁKAZ trollingu a zákaz lovu z lodě. To, že chce příbuzný pana Foršta přikrýt pana Kašpara, svého předsedu a bagatelizují, že si „JEN “ zapomněl doklady ??? Boha mco by se asi stalo, kdyby si rybář jen zapomněl doklady ?? Jak to , že si toho nevšiml hned při první kontrole, když se bez vyzvání neprokázal ?? No proto, že to nikdy nedělal a tak to je s celou MO ČRS Nová Ves.
Už i na FB se rozhořela diskuze , jak je možné bagatelizovat takovou zvůli,. Povinnost RS je jednoznačná , bez vyzvání ukázat průkaz. To že ho pan Kašpar ani nehledal znamená jediné , vůbec ho nenosí . Ještě bych pochopil, kdyby ho zapomněl ok , ale bydlí 500 m daleko a dobře věděl, že kdyby si vrátil klidně mu vše ukážeme . Ale už se neobjevil . V tuto chvíli už jsou dokumenty na Odboru životního prostředí v Kolíně a pracuje se na tom, kdo na této vodě bude hospodář.

Foto: B. Kuna
Foto: B. Kuna /pravděpodobně screenshot z Facebooku


Bohumil Kuna

Bohumil Kuna

Jaký revír (nepovinné) : usp_custom_field : Labe 23A 411055

13 Comments

 1. To jste ještě neviděli co se děje na svazu v Hlučíně SM. To je neskutečné co tam dokáží zamaskovat.

  • To snad nemyslíte vážně? můžete aspoň pro jednou vynechat nenávist a zášť vůči Kunovi?Tahle kauza mi připomíná,káže vodu, pije víno….Abych řekl pravdu, tak mi přijde zcela fatální, aby porybný zapomněl legitamaci,ale stane se. To čert vem, ale aby porušoval zákazy, týkající se všech, tak to mi přijde přes čáru, neřeším žádné vztahy mezi zmiňovanými, ale zneužívat svého postavení a přitom všem říkat,že nesmí to a too.. Jsme v Česku, tady už je všechno ztracený..

   • To je v klidu 😀 Pavel 65 díky mně objevil You tube , ještě před pár dny tvrdil, že mně nezná a na net nechodí 😀 Teď si mně hledá jako klíčovej fanda a náhání mi sledovanost 😀 takže mu poděkuji . Je to takovej zoufalej člověk co by bez klávesnice a Boihumil Kuny zemřel 😀

  • Evidetne jste úzce spjat s organizací která si dělá co chce. A nazývat člověka, který si nenechá líbit šikanu,, kreaturou,, může jen primitiv jako jste Vy.

 2. Už chápu proč kuna toci jen videa.. on se tu prezentuje psanym textem uredniho podani kde nezvlada zaklady 5 tridy ZS.. shoda prisudku s podmetem.. jeho hystericke vykriky tak dostavaji jiny pohled.. smrada na pisecku který neumi rozlisovat i/ y na konci sloves. Takže je to fakt blb..pokud tuhle základní neznalost hrde prezentuje ve svych urednich podanich které nám mají vyrazit dech..pak mam malou radu.. kuno drz se svych videi a uz prosím tě nic nepis.. neprzni nám jazyk dik

 3. Když už, Petře, někoho takto osočujete, měl byste si asi nejdříve zamést před vlastním prahem.
  Diakritika, interpunkce, psaní vlastních jmen. Držte se vlastní rady, neprzněte češtinu a raději nepište vůbec.

 4. Kuna: no zoufalec je tady spíš Kuna 🤣. Kuno jsi neskutečný lhář. Lžeš vědomě a cíleně a už tomu i sám věříš 🤣. Jenom pro příklad, kde jsi našel v mých momentech, že nechodím na internet? Jestli to najdeš, tak ti pošlu klíčenku. 🤣. A že bych tě vyhledával? To ani omylem, to ty jsi se vecpal na web který sleduji. Asi už tě nikde neberou vážně, tak jsi přišel otravovat sem. 🙉. Inteligencí zjevně neoplýváš, stačí si přečíst co tvůj makomocný mozeček vyplodil. 🤣. No, fandím té MO a věřím, že ti trochu znepříjemní život. 🖕

 5. Jakub – věřím, že tento profil Jakub, je jen další Kunovo schovka, aby se zde necítil tak sám. 🤣 Pokud je ovšem Jakub opravdu Jakub, pak mám pro tebe hořkou informaci. Jsi jen další oběť Kunových lží. Ano, zákazy jsou asi skutečně kvůli němu, protože kdyby nedělal prasárny a ještě se tím nechlubil ve videích, jak jsem z momentů pochopil, žádné takové zákazy by nebyly třeba. No a aby oprávněně nebyli rybáři nasraný na něj, tak se snaží nasměrovat vinu na MO. No a ty jsi pravděpodobně jeden z mála hlupáků, kteří mu to sežrali i s navijákem. Přeji ti, aby jsi měl větší nadhled, a viděl jsi věci tak jak opravdu jsou a ne jak se je snaží Kuna zmanipulovat. 😉🙂

 6. No pro Tatara Pavel 65 .. dneska přišel doporučený dopis do vlastních rukou .. MUKOLIN/OZPZ začal vyšetřovat pana Kašpara. MO Nová Ves 1 začal vyšetřovat Krajský úřad Středočeského kraje ..cituji -že zjištěné skutečnosti nasvědčují tomu, že podnět se týká i hospodaření MO NOVÁ VES 1 a odevzdávají k vlastnímu vyřízení .
  Detaily budou veřejně dostupné i s foto a PDF po uzavření kauzy 🙂 .Pájo 65 hezký den 😀

  Po dotaz, že přijdeme svědčit, mi paní řekl, že ani není asi třeba ,video mluví jasně .

  • Pro TATARA KUNU: pár skutečností jsem si telefonicky ověřil a mohu jen konstatovat : Kuna je pouze lhář a notorický udavač. 🤣

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.