5  tipů na pelety a směsi s peletami na feeder od maďarské firmy Benzar

feeder
Ilustrační foto

Maďarská firma Benzar vlítla na český trh jako uragán a spolu s tím i zajímavé krmítkové směsi a také pelety několika všemožných barev, tvarů, chutí a také samozřejmě i různých velikostí.

Z této země pochází celá řada zajímavých výrobků pro rybáře a návnad a ani tyto produkty nejsou výjimkou. V reklamní spolupráci s našimi partnerskými e-shopy přinášíme malý přehled směsí, které sestávají nebo zahrnují peletky. Zaujmou jistě nejen vyznavače lovu na feeder ale možná i některé kapraře.

Benzar Mix směs peletek Concourse Method

Jak název napovídá, jedná se o směs vhodnou zejména na method feeder. Jde o směs obsahující mix lákavých peletek s příchutí. 

Benzar mix krm�tkov� sm?s s peletkami concourse method 800 g - pellet mix

Díky vysoké kvalitě mletých rybích pelet a dánské moučce má tato směs až 40% obsah bílkovin. Velikost peletek je různá, směs zahrnuje jak rozdrcená, tak celá peletová zrna.

Základní složení je u všech variant stejné, avšak k tomu jsou samozřejmě přidány specifické přísady. Například u varianty s játry se přidává jaterní prášek a u varianty s chilli je to chilli prášek.

Barva krmných směsí bohatých na rybí moučku má tmavý odstín, ve kterém vynikají různě zbarvená oranžová, žlutá, zelená a červená peletová zrna.

Díky těmto charakteristikám jsou směsi Concourse nejen výživné, ale také velmi atraktivní. Lze je úspěšně využívat po celý rok, jak při běžném lovu tak v závodních podmínkách. Směs najde využití při použití klasických nebo method krmítek.

Benzar Mix pelety Rapid Mix 1200 g

Benzár Rapid Mix je mezi krmnými směsmi jedním z nejvíce univerzálně použitelných produktů. Obsah balení zahrnuje dva různé prvky – mikropelety a Particle Pasta. Oba tyto výrobky si již dlouho drží svou popularitu mezi rybáři díky svým úspěšným výsledkům. Avšak jejich kombinace nabízí ještě větší potenciál.

Benzar mix pelety rapid mix 1200 g - med (?lut�)

Pro zvlhčení aromatizovaných a barevných mikropelet před lovem můžeme využít vodu nebo tekutá aroma či boostery. 

Díky dokonalé kombinaci celých a drcených pelet máte možnost vytvořit směs s ideální konzistencí. 

Tato směs je dostupná v různých příchutích, jako jsou Jahoda a Tutti-Frutti, které jsou ideální zejména na jaře a na podzim. Na druhé straně příchutě Česnek a Čokoláda – Pomeranč lze úspěšně využívat po celý rok.

Benzar Mix mikro pelety Feeder 800 g 

Mikropelety jsou stále oblíbenější jako alternativa směsí a method mixů. Přimícháním ke krmné směsi se rozpouštějí ve vodě později než ostatní složky krmné směsi, proto slouží jako krmivo i pro později přicházející větší ryby.

Benzar mix mikro pelety feeder 800 g 3,5 mm - ?esnek

Přidejte do krmné směsi mikropelety v poměru asi jeden díl pelet na tři díly směsi a výsledky se určitě dostaví. Dostupné jsou tyto mikro peletky ve více barvách a příchutích, proto si při jakýchkoli podmínkách najdete pro vás a hlavně pro ryby tu nejideálnější. Snadno použitelné mikro pelety jsou samozřejmě vhodné i do method krmítka!

Dostupné v eshopu jsou dvě velikosti mikro pelet. Vybírat můžete z rozměrů 1,5 mm a větších 3,5 mm. Obojí v balení po 800 gramech.

Benzar Mix Fluo Turbo pelety 800 g 3 mm

Barva a zase barva. Všimli jste si, že někdy kapři milují zářivě barevné nástrahy. Zvláště v zimě a v čisté vodě může zdálky viditelná nástraha získat pozornost ryby.

Benzar mix fluo turbo pelety 800 g 3 mm - marcipan

Fluo 3mm peletky mají navíc vysoký obsah sacharidů, protože jejich hlavní složkou je kukuřice, kterou kapři milují prakticky za všech podmínek. Zakoupit je můžete například v příchutích Jahoda-Squid, Marcipán, Čokoláda-Pomeranč a Ananas-Kyselina Máselná.

Sýrová příchuť? Zkuste Benzar Mix pelety Parmezán 6 mm 800 g

Sýrové nástrahy se těší velké popularitě zejména mezi rybáři lovícími na řekách. I na stojatých vodách ale nalezne výrazné sýrové aroma své uplatnění. jde navíc o chuť, která se až tak často nepoužívá. V tomto případě jde o větší peletky o průměru 6 mm. 

Benzar mix pelety parmez�n 6 mm 800 g

Ve vodě tak vydrží delší dobu než mikropelety. Využít je lze do krmítkových směsí a method mixů nebo například pro vnadění pomocí PVA materiálů. Svoje místo mohou mít také při kratších kaprařských vycházkách.

Tyto i další pelety od fy Benzar naleznete na Parys.cz

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.