R-Class: novinka na trhu rozpustných boilies

Kapr na feeder

Rozpustné boilies je v poslední době celkem v módě, ačkoliv jde trochu proti původnímu historickému trendu nástrah s dlouhou výdrží a odolností. Rozpustné boilies funguje přesně, jak název říká. Rychle se rozpadá a to může v určitých situacích přinášet výhodu.

Na rozdíl od extra tvrdého boilies nebude mít takovou selektivitu a odolnost proti menším rybám. Je ale ideální pro rychle chytání a v situacích, kdy chcete aby reakce ryb byla rychlá a bez dlouhého čekání.

Na tuto trendovou vlnu naskočila také firma Mikbaits s novou řadou boilies R-Class, které doplňuje již známé boilies X-Class.

Jde o rozpustné boilies určené pro vnadění a inovací oproti zavedené X-kové řadě je zejména použití Robin redu, který je obsažen ve všech variantách boilies R-Class. Dále boilies obsahuje například olihňovou moučku.

R-Class boilies se snadno rozpadá a funguje výrazně rychleji a také snadno podlehne i působení menších ryb. Rozpustné boilies R-Class navíc můžete kombinovat s klasickým boilies, čímž na svém krmném místě vytvoříte rychle pracující složku v kombinaci s návnadou, která tam vydrží déle.

Boilies je k mání v těchto příchutích:

  • Krill
  • Monster Crab
  • Robin Red
  • Oliheň

Aktuálně se vyrábí v průměru 20mm.

Robin Red je jako komponent obsažen ve všech příchutích tohoto boilies. Co to vlastně je?

Robin Red je obchodní název pro zvláštní druh atraktivní suroviny, která se často používá při rybolovu. Její původ ovšem spadá do oblasti krmiv pro okrasné ptactvo, odkud se již před půl stoletím úspěšně rozšířil do oblasti rybolovu.

Jedná se o komerčně dostupnou směs ptačího zobu a dalších přírodních ingrediencí, která je červené barvy. Robin Red je známý pro svou silnou vůni a chutnou chuť, která láká ryby, zejména kapry. Tato návnada se často používá k výrobě boilies) nebo jako součást směsí pro krmení ryb včetně stic a method mixů. Mnoho rybářů má Robin Red za účinnou a úspěšnou návnadu při lovu kaprů.

Mikbaits boilies r-class 4 kg 20 m - olihe?

Rozpustné vnadící boilies R-Class koupíte například v e-shopech Chyťapusť.cz a Parys.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.