Zajímavá akce zdarma: zítra se koná setkání s Jakubem Vágnerem na prodejně Chytapust.cz

Vagner Fishing International je nová značka vybavení od Jakuba Vágnera

Pozvánka na nezapomenutelnou akci s Jakubem Vágnerem v Plzni! Již zítra, 7. června, se můžete setkat s Jakubem Vágnerem na plzeňské prodejně Chytapust.cz. Vstupné se neplatí ani se nemusíte dopředu hlásit. Akce je zcela zdarma!

V pátek uskuteční další setkání s legendárním rybářem Jakubem Vágnerem! Tato akce zcela jistě bude jedinečnou příležitostí pro všechny nadšence do rybaření, kteří chtějí zažít nezapomenutelný den plný inspirace, novinek a příjemných zážitků.

Jakub Vágner – Rybářská legenda
Jakub Vágner není jen obyčejný rybář. Je to dobrodruh, cestovatel a držitel mnoha rekordů, který se proslavil svými úchvatnými výpravami za největšími sladkovodními rybami světa. Jakubova vášeň pro rybaření ho zavedla na nejodlehlejší místa naší planety, kde lovil gigantické ryby a sdílel své zážitky s celým světem. Kromě toho je Jakub také autorem mnoha knih a televizních pořadů o rybaření a vyvinul edici vlastních produktů zaměřených na lov sumců pod značkou Vagner Fishing.

setkání klubu sumcařů

Co vás čeká?
Setkání s Jakubem Vágnerem bude doslova nabité akcemi a novinkami, které si rozhodně nesmíte nechat ujít. Připravili jsme pro vás pestrý program, který zahrnuje:

 1. Autogramiáda s Jakubem Vágnerem
 • Máte jedinečnou možnost osobně se setkat s Jakubem, získat jeho autogram a vyfotit se s ním. Jakub se s vámi rád podělí o své zážitky z rybářských expedic a prozradí, co nového připravuje a kam se chystá na další dobrodružství.
Jakub Vágner se stal otcem.
 1. Ukázka rybářských prutů a bižuterie Vagner Fishing
 • Prohlédněte si a vyzkoušejte nejnovější modely rybářských prutů a bižuterie z dílny Vagner Fishing. Jakub vám osobně ukáže, jaké vybavení používá při svých výpravách.
 1. Představení nové kolekce rybářské bižuterie
 • Seznamte se s novou kolekcí rybářské bižuterie, která je navržena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky moderních rybářů.
 1. Testování vábniček na sumce
 • Získejte cenné tipy a triky od Jakuba na efektivní používání vábniček na sumce. Jakub vám ukáže, jak správně pracovat s vábničkami, aby byly vaše úlovky co největší.
 1. Ochutnávka outdoorových pokrmů Forestia
 • Vyzkoušejte lahodné outdoorové pokrmy značky Forestia, které jsou ideální pro rybářské výpravy a pobyt v přírodě.
 1. Ukázka vláčkařské lodi Jakuba Kučery
 • Prohlédněte si moderní vláčkařskou loď, kterou vám představí odborník Jakub Kučera. Dozvíte se, jaké jsou její přednosti a jak ji efektivně využívat při lovu.
 1. Ukázka bivaků, lehátek a křesílek
 • Podívejte se na nejnovější modely bivaků, lehátek a křesílek, které vám zajistí pohodlí při vašich rybářských výpravách.

Kdy a kde?
Datum: Pátek, 7. června 2024
Čas: 10:00 – 17:00 hodin
Místo: Rybářské potřeby Chyť a Pusť, Plzeň, Rokycanská 1337/64

Další důležité informace:

 • Účast na akci je zdarma.
 • Není nutná registrace.
 • Akce je vhodná pro celou rodinu, tak vezměte s sebou i své děti, pro které je setkání s Jakubem vždycky velká událost.

Proč přijít?
Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost a dorazte v pátek do prodejny v Plzni. Zde si užijete den plný zážitků, inspirace a novinek ze světa rybaření. Můžete se setkat s Jakubem Vágnerem, inspirovat se jeho příběhy a obohatit své rybářské dovednosti o cenné rady od skutečného mistra.

Přijďte se setkat s legendou a prožijte nezapomenutelný den plný rybářských zážitků!

Více info zde: https://www.chytapust.cz/Magazin/Novinky/7-6-2024-Setkani-s-Jakubem-Vagnerem-v-prodejne-Chyt-a-pust

Čtěte také:

Jak na vlasce a pletenky na kapry

Netradiční příchuť boilies: kapří guláš láká ryby i na silně zabahněných vodách

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.