Výprodej: Korum Sada Signalizátorů KBI Compact 3+1

kaprařina
Ilustrační foto: redakce

Sháníte hlásiče záběrů a máte omezený rozpočet nebo jednoduše nechcete utrácet mnoho peněz. Občas se dají sehnat relativně levně v nejrůznějších akcích a výprodejích, kde můžete ušetřit i několik set korun. Aktuálně pro vás takový typ máme.

V rámci reklamní spolupráce vás můžeme upozornit na zajímavou slevu na sadu hlásičů, které lze aktuálně pořídit velmi výhodně.

Mějte ale na paměti: tento příspěvek se datuje k 19.9.2023. Jak dlouho akce potrvá či dokdy bude zboží skladem za výhodnější cenu nevíme.

Aktuálně ale můžete pořídit z nízkou cenu sadu Korum KBI Compact 3+1 nebo 2+1. Poslední jmenovaná varianta se nám aktuálně na webu eshopu zobrazuje s cenou pod 750 Kč.

Varianta 3+1 je o zhruba 150 korun dražší.

Jedná se o ekonomické signalizátory s kompaktním, avšak robustním tělem. Disponují výrazně svítící LED diodou s desetisekundovým cyklem blikání a s možností regulace hlasitosti zvukové signalizace.

Korum sada signaliz�tor? kbi compact 2+1

Tyto signalizátory jsou ideální pro začínající i zkušenější rybáře. Hlásiče z této sady mají možnost regulace hlasitosti, 5mm LED diodu, kompaktní design, dvacetisekundový interval aretační LED diody, voděodolný reproduktor s vysokým akustickým výkonem, dobrou citlivost na jemné záběry.

Dosah příjmu signálu se udává až na vzdálenost 100 metrů. Dále výrobce slibuje velmi nízkou spotřebu baterie. Rozměry jednotlivého signalizátoru činí 39 mm x 85 mm x 25 mm.

Dostupné jsou dvě varianty: sestava se dvěma signalizačními zařízeními a příposlechem (2+1) nebo sestava se třemi signalizačními zařízeními a příposlechem (3+1). Obě sady jsou dodávány v plastovém kufříku.

Co znamená +1? Jde o sadu s příposlechem

V této sadě je k dispozici příposlech. Tedy další malý přijímač, který vás na záběr upozorní i ve větší vzdálenosti od prutů.

To se může hodit i když potřebujete jen trochu poodejít od stojanu, například k autu. Za větrných dní nemusí být hlásiče přes vítr slyšet ani na poměrně malou vzdálenost.

Stejně tak na některých místech, například na Labi, bývá zvykem mít bivak trochu dál nad břehem, např, za cyklostezkou a nejen zde je lepší příposlech mít.

Nezapomeňte ale, že rybářský řád je poměrně přísný. Na svazových vodách je rybář povinen být schopen s pruty neprodleně manipulovat a není radno se od nich příliš vzdalovat. Příposlech většinou porybné příliš neobměkčí.

Sadu hlásičů Korum koupíte v obchodě Parys.cz

Čtěte také:

Další nákupní tipy Nash: Powerbanka pro rybáře

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.