Video: připomeňte si letní výpravu na Berounku

Berounka
Berounka. Ilustrační foto: redakce

Začalo léto a také vláčkařská sezona. Lidi to táhne do přírody a jednou z našich top řek na letní výlety i rybaření je Berounka. Řeka, která si razí cestu kopcovitý údolím od Plzně až do Prahy, se před dvěma lety stala cílem natáčení borců z týmu Chyť a pusť.

Na videu uvidíte, že ani na jedné z našich nejlepších řek není chytání vždy snadné. Přesto se na přívlač i jiné metody nakonec podaří pěkné ryby.

S Chyť a pusť můžete soutěžit o Rybářského Oskara

Také letos probíhá další ročník soutěže Rybářský Oskar, ve které má každý rybář možnost vyhrát zajímavé věcné ceny. Tato soutěž je otevřená pro všechny, nikoli pouze pro lovce trofejních ryb.

Soutěž probíhá od 12. května do 31. října 2023. Pokud chcete soutěžit o Rybářského Oskara, musíte se zaregistrovat podle uvedených instrukcí a poslat pořadatelům fotografii svého úlovku. Fotografie bude zařazena do správné soutěžní kategorie: kapr, amur, štika, candát, sumec nebo volná disciplína (úhoř, pstruh, mník, parma a další). Každý měsíc pořadatelé vylosují 3 výherce, bez ohledu na jejich zařazení do kategorií. Do losování daného měsíce se zařadí všichni účastníci, kteří poslali soutěžní fotografii v předchozím měsíci.

Tip: Pro účast v soutěži Rybářský Oskar se můžete zaregistrovat podle instrukcí zde

Například v srpnu se budou losovat výherci z fotografií zaslaných v červenci. Podrobná pravidla naleznete na webové stránce soutěže a na odkazu výše. Celkem se můžete těšit na 6 měsíčních losování a jedno finálové losování, ve kterém budou vylosováni tři výherci (jeden muž, jedna žena a jedno dítě do 15 let) z každé soutěžní kategorie. To znamená, že máte mnoho šancí získat ceny a vyhrát něco hezkého.

V našem nedávném článku o soutěži Rybářský Oskar jsme také zmínili několik tipů, jak ryby fotit.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.