Rybománie s youtuberem Tadeášem Malákem alias TMK Fishing

Rybománie a Tadeáš Malák
Ilustrační foto: redakce

Nedávného dílu nového podcastu Rybománie se zúčastnil známý tvůrce videí, Tadeáš Malák jehož tvorbu naleznete zejména na portálu Youtube, kde provozuje kanál TMK FIshing.

Tadeáš Malák se rybaření věnuje již od dětství a od útlého věku se také zajímá o tvorbu videí. Svoji vášeň a zkušenosti zúročil na svém kanále na YouTube.

Oba koníčky zkombinoval do jednoho a výsledek mluví sám za sebe. Pravděpodobně jde o nejsledovanější rybářský kanál na českém internetu, jehož počet diváků se pohybuje ve statisících.

Ze studenta rybářské školy se stal sledovaným tvůrcem rybářských videí

Rybářská videa Tadeáš tvoří něco přes dva roky, dosáhl tak v krátké době poměrně výrazného úspěchu a oslovil svojí tvorbou velkou část české rybářské komunity. Tvorbě videí věnuje hodně péče a času, což je n kvalitě obsahu určitě vidět.

V podcastu se dozvíte nejen to, jak Tadeáš videa tvoří a kolik času tomu věnuje. Pokud toužíte rozjet svůj vlastní kanál, nebo jen natáčet videa ze svých rybářských výprav, tak si určitě uděláte představu, jak na to jdou ti nejlepší a jak moc mu v jeho aktivitách pomohlo to, že studoval rybářskou školu.

Dozvíte se také hodně o Tadeášově přístupu k rybaření a životu. Dostane se na rybaření jako takové, probírají se jeho úlovky a postřehy z lovu.

Velkým Tadeášovým snem je natočení opravdového rybářského filmu, snad se mu jeho přání někdy splní.

Podcast s Tadeášem Malákem z TMK Fishing je osmým dílem Rybománie. Podcast můžete sledovat na YouTube i na podcastových platformách, což je ideální třeba do auta nebo do sluchátek při cestách veřejnou dopravou. 

Nezapomeňte, že tvůrce podcastu můžete také podpořit drobným příspěvkem, který pomůže v náročné tvorbě dalších dílů.

Tvorba kvalitního obsahu na internetu stojí mnoho úsilí, peněz a času. Rybománie je zatím velmi povedeným projektem, na jehož další pokračování se těší stále více diváků.

Na webu podcastu Rybománie aktuálně najdete malý eshop s merchem a link do Patreonu s bonusy pro předplatitele.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.