Matěj Houška hostem podcastu Rybománie

Matěj Houška v zapomenutém revíru
Foto: Matěj Houška

Mladý rybář Matěj Houška se stal hostem aktuálního dílu nového podcastu Rybomanie, který si můžete přehrát pomocí Youtube či podcastových platforem například při řízení auta.

Matěj je tvůrce videí, který se zabývá rybaření a zálesáctvím. O jeho aktivitách jsme již několikrát psali. Od ostatních tvůrců se liší hlavně věkem, pořád je totiž školou povinný.

Jeho projekt Zapomenuté revíry na české rybářské scéně přitom velice pozitivně vybočuje z běžného průměru.

Koncept objevování opuštěných rybářských míst je velmi zajímavý z rybářského i čistě lidského hlediska, neboť se vždy dozvíte zajímavou rybářskou i nerybářskou historii relativně obyčejných ale přesto zajímavých míst v naší zemi.

Hosty Matějových videí jsou známé osobnosti a rybářské celebrity. V podcastu se ale situace obrací a hostem je Matěj. Odpovídá na nejrůznější zajímavé otázky a pokud vás zajímá, jak se na svět rybaření dívá jeden z nejnadanějších mladých rybářů, tak určitě doporučuji si podcast pustit. Díl má necelou hodinu a půl:

Jde navíc již o šestý díl nadějného projektu v němž jste prozatím mohli vidět a slyšet například Davida Havlíčka z firmy Redbass (Nástrahy.cz), muškařům známého cestovatele po všech možných a nemožných vodách a rybáře Martina Dvořáka (aka “mdx”). Zmínit můžeme též Jakuba Gieszmana, který aktuálně v září 2022 vykonává kaprařský charitativní maraton 30 dní v proudu.

Podcasty si pustíte na Youtube a řadě dalších platforem, jejichž přehled najdete na webových stránkách projektu Rybománie.

Matěj nedávno napsal knihu o Zapomenutých revírech

V souvislosti s Matějem musíme zmínit jeho nedávný ale velmi záslužný počin, neboť obohatil český literární svět o další původní dílo. Jeho projekt Zapomenuté revíry vyšel v knižní podobě a může se stát zajímavým kouskem ve vaší rybářské knihovně.

Více o knize a kontakt, na němž je k objednání, naleznete v našem článku zde. Kniha vyšla zcela ve vlastní režii Matěje. Můžete si být jisti, že výtežek z jejího prodeje půjde přímo na další jeho cesty za rybami, které vykonává intenzivně po celé ČR i zahraničí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.