Rybářský stojan s dlouhými nohami: Zfish Hi-Pod Long Legs

Zfish Stojan Hi-Pod Long Legs

V dnešním reklamní článku se podíváme na rybářský stojan od české firmy Zfish, který se vyznačuje větší délkou nastavitelných noh.

Díky nim můžete stojan snadno používat i v tom nejkrkolomnějším terénu na břehu

Jedná se o stojan Zfish Stojan Hi-Pod Long Legs. Český výrobce ZFISH přináší na trh prvotřídní kaprařský stojan, který prošel důkladným testováním až do té míry, kdy výrobci doladili každý detail.

Tento rybářský stojan s jistotou uspokojí širokou škálu rybářů, především díky svým vynikajícím vlastnostem a parametrům.

Zfish Stojan Hi-Pod Long Legs

Zfish Hi-Pod bude skvělým společníkem jak na menším rybníku, tak i na velké řece se silnějším tahem vody.

Zfish Stojan Hi-Pod Long Legs

Nabízí kompaktní rozměry pro snadný transport a perfektní stabilitu. Asi největší výhodou jsou jeho dlouhé nohy, díky nimž se přizpůsobí každému terénu.

Je standardně dodáván s třemi páry teleskopických nohou, které lze nastavit podle potřeby v prostředí s výškovými rozdíly.

Lze regulovat délku těla a nohou stojanu, stejně jako výšku přední a zadní hrazdy. Přední hrazda je záměrně širší než zadní o 5 cm, aby bylo zajištěno dostatečné rozestavení mezi pruty. Stojan je dodáván v praktické a kompaktní přepravní tašce a má hmotnost pouhé dva kilogramy.

Specifikace:

  • Celková délka stojanu: 75 – 130 cm 
  • Výška krátkých nohou: 30 – 50 cm  
  • Výška dlouhých nohou: 78 – 146 cm
  • Délka přední hrazdy: 50 cm
  • Délka zadní hrazdy: 45 cm
  • Výška hrazdy: 30 cm
  • Hmotnost: 2,0 kg
  • Transportní rozměr: 80 x 14 x 13 cm

Jaké jsou výhody stojanu oproti vidličkám?

Rybářský atojan je v podstatě standardem pro kapraře. Zvážit jeho nákup ale mohou také rybáři lovící na feeder nebo jen obyčejně „na těžko“.

Stojan má samozřejmě nesrovnatelně vyšší náklady oproti obyčejným zapichovacím nebo zavrtávacím vidličkám. Jeho výhodou je ale možnost použití v různém terénu.

Využijí ho tak rybáři, kteří rádi zkouší nová místa. Ne všude totiž vidličky lze použít. Typicky na zpevněných hrázích, betonových zídkách, kamenném břehovém záhozu a dalších podobných typech břehů prostě vidlička zapíchnout nejde.

Na některých řekách na písčitém podloží vidličky moc nedrží. V takovém případě je stojánek jakéhokoliv druhu nejlepší variantou.

V tomto případě jde o opravdu univerzální a neuvěřitelně přizpůsobivý stojan. Navíc s malými transportními rozměry a snesitelnou hmotností 2 kilogramy.

Zakoupit můžete v AZ Fishing, v Chytapust.cz a v Párysově rybářském ráji

Přečíst znovu popis stojanu

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.