Rybář brutálně napadl mladou ženu: udeřil ji lahví do obličeje

voda
Ilustrační foto: redakce

Šokující případ se před víkendem odehrál u sousedů na Slovensku. Neznámý pachatel, nejspíše z řad rybářů, napadl mladou ženu, která se kolem vody procházela se svým psem.

Muž na ni měl křičet, že jim plaší ryby, načež ji bez dalšího varování brutálně udeřil skleněnou lahví přímo do obličeje. Mladá žena, která pracuje jako zdravotnická záchranářka, skončila na několik hodin v nemocnici. Zde ji museli rány zašívat.

K incidentu došlo ve čtvrtek 23. května v odpoledních hodinách v katastru obce Ivanka pri Dunaji. „Hledám případné svědky, kolem 14. hodiny na Štrkovce napadl starší muž skleněnou lahví několika údery mladší ženu, která skončila s mnohačetnými zraněními obličeje,“ uvedla ve výzvě na sociální síti oběť útoku. Dodala, že se jednalo o dvojici mužů, pravděpodobně rybářů.

To, co se osudného dne u jezera stalo, popsala samotná oběť útoku. „Jediné, co jsem dělala, bylo, že jsem házela hůl do vody, kde ji lovil pes na vodítku. Nikdy nejsou na volno. Jsem ráda, že pejskové jsou v pořádku a odnesla jsem si to jen já. Byla to ozvěna za zády: ‚Co plašíte ryby?‘ a už jsem dostala lahví přes obličej. Udice ani nic jiného jsem neviděla. Dávám si na to pozor, ale evidentně ne dostatečně,“ popsala hrůzné okamžiky.

Žena skončila v nemocnici

Zranění, která jí způsobili, vyžadovala lékařské ošetření. „Dvě hodiny mě šili v Univerzitní nemocnici Bratislava v Ružinově,“ přiblížila následky, které dokumentuje fotografie. Jak dodala, snímek pořídila, protože chce podat trestní oznámení. „Pomohla mi paní, jejíž jméno neznám, ale pokud to čte, děkuji,“ dodala.

Policie už případ vyšetřuje a žádá veřejnost o pomoc. „Policisté aktuálně provádějí potřebné úkony s cílem náležitého objasnění tohoto případu a vyvození trestněprávní odpovědnosti,“ uvedla policie.

Obrací se také na veřejnost se žádostí o pomoc. „Pokud jste byli svědky tohoto incidentu nebo máte informace, které by mohly pomoci objasnit tento incident, kontaktujte policii například formou soukromé zprávy na FB Polícia SR – Bratislavský kraj, nebo osobně na jakémkoliv policejním oddělení Policie SR,“ dodali slovenští policisté.

Další rybářské zprávy:

Pytláci dopadeni ve středních Čechách a v Liberci

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.