Jezero Dělouš: rybáři ulovili 33 kilového kapra

brzké ráno je ideální pro plavanou na kapry¨a čas kde hledat candáta. Jezero Dělouš
Malé vody a líni jdou dohromady. Foto: Aktivni-rybolov.cz

Poslední dobou se s rekordy doslova roztrhl pytel. Nemusíte kvůli tomu ani jezdit do zahraničí. Zajet můžete třeba na soukromý revír jezero Dělouš v Ústí nad Labem.

Po nedávných rekordních kaprech během závodů na Nových Mlýnech tu máme opravdu dělovou ránu v podobě 33 kilogramů vážícího lysce z revíru Jezero Dělouš. Tento soukromák se na vlastních stránkách pyšní kapry o hmotnosti až 31 kilo. Teď to vypadá, že budou muset webové stránky přepsat, protože jim kapři stále rostou.

Teď ale vážně: udávaná hmotnost přes třicet kilogramů je vždy ohromující. Zatímco před lety bylo onou pověstnou metou ulovení kapra přes metr a 20 kilo váhy, nyní se hranice kaprařiny posouvají o několik mil dále. Kam to ještě půjde těžko říct, zvěsti o kaprech ještě větších se ve světě tradují dlouhá léta.

Můžeme být ovšem velmi rádi, že podobných úlovků lze dosáhnout na českých vodách, byť soukromých. Šanci na takový úlovek má téměř každý, neboť náklady na rybaření jsou i přes cenu povolenky výrazně nižší než u cest do zahraničí.

Podle facebookových stránek přišel rekordní lysec na vcelku běžné ale velmi oblíbené boilies od Mikbaits:

Toto boilies má v oblibě velmi mnoho kaprařů, zvláště v tomto chladném období. Nutno však podotknout, že v tomto případě šlo o nástrahu dipovanou po dobu 6 měsíců!

Jezero Dělouš naleznete v těsné blízkosti Ústí nad Labem

Zatoužili jste po výpravě na jezero Dělouš? Po tomto úlovku tam asi bude chvíli narváno. Nemusíte se ale bát, že rybník bude narvaný k prasknutí. Spíše naopak. Jde o klasický typ soukromé vody s vymezenými místy k lovu a regulovaným počtem lovících. 

Vodní plocha vedle ústeckého letiště je navíc přístupná pouze rybářům a tak se nemusíte bát rušení klidu od jakýchkoliv třetích osob.

Dozvědět se více o rybaření na Dělouši a pořídit povolenku můžete přímo na webu Chlumecká-rybářská.cz

Jezero Dělouš je poměrně rozlehlé. Plocha nádrže činí 26 hektarů a délka téměř kilometr. Při šířce 400-300 metrů jde o skvělou vodu pro lov trofejních kaprů.

  • Můžete lovit na 3 pruty
  • Doba lovu nonstop
  • Hloubka od mělčin až po 20 metrů, s členitým profilem
  • Hlavní obsádka – kapr, amur, lín jeseter a bílá ryba
  • Udává se až 100 ks kaprů nad 20 kilogramů

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.