Echoloty Lowrance: do konce září můžete ušetřit až 100 EUR

lowrance

Pokud plánujete nákup echolotu na loď, tak vás může zaujmout akce, která probíhá na echoloty od firmy Lowrance. V závislosti na modelu echolotu se vám může vrátit až 100 EUR ze zaplacené ceny (i když nakupujete v Kč).

Jedná se o tzv. cashback. Tedy peníze nazpátek, které obdržíte na účet poté, co svůj zakoupený echolot zaregistrujete.

Akce platí jen na některé typy echolotů, jejichž seznam najdete v některých našich partnerských e-shopech (zde a zde).

V praxi si zákazník o peníze požádá sám po koupi echolotu. Možnost získat peníze zpět se vztahuje na echoloty zakoupené v zapojených obchodech ČR (do této akce jsou zapojeny naše partnerské eshopy, na základě této spolupráce vzniká tento článek) a dalších zemích pro něž je akce vyhlášena:

(Spojené království včetně Anglie / Skotska / Walesu a Severního Irska, Irsko, Francie, Německo, Rakousko, Holandsko, Belgie, Španělsko, Itálie, Norsko, Švédsko, Finsko, Dánsko, Izrael, Bulharsko, Maďarsko, Slovensko, Česká republika, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Řecko, Malta, Kypr, Polsko, Chorvatsko a Jižní Afrika).

Nelze je tak uplatnit na echoloty od neautorizovaných prodejců, z nezapojených zemí. Každý dospělý zákazník může cashback uplatnit pouze na jeden echolot. K uplatnění je nutná účtenka či faktura.

Pokud chcete o podmínkách akce vědět více, zkuste si přečíst tento článek například v e-shopu chyť a pusť, který patří mezi e-shopy zapojené do této akce:

Stručné hrnutí pravidel akce

 1. Akce je vyhlášená na období 1.8. – 30.9.
 2. Zaregistrujte svůj nákup a internetové adrese HTTPS://HOOK-OFFER.LOWRANCE.COM/
 3. Pro uplatnění poslouží doklad o nákupu (účtenka či faktura z eshopu).
 4. O uznání nároku budete vyrozuměni mailem
 5. Připsání peněz probíhá cca do 4 týdnů

Na jaké echoloty Lowrance lze využít akci cashback:

Ušetřit můžete 50 – 100 EUR.

Cashback 50 €:

Lowrance Echolot Hook Reveal 5 Se Sondou HDI 50/200 KHZ

Lowrance Echolot Hook Reveal 5 Se Sondou HDI 83/200 KHZ

Cashback 100 €:

Příklad: Lowrance Echolot Hook Reveal 9

Nový HOOK Reveal disponuje nástroji pro vyhledávání ryb, včetně automatického ladění sonaru, SideScan a DownScan Imaging ™ a také nově i FishReveal ™, jenž usnadňuje orientaci a zobrazení ryb kombinací funkcí Lowrance CHIRP a DownScan Imaging ™ na displeji.

 • FishReveal ™
 • Mapování v reálném čase Genesis Live
 • Automatické ladění sonaru
 • Dvojnásobné pokrytí oproti běžným sonarům
 • K dispozici se sondami TripleShot a 50/200 HDI.
 • Optimalizovaná klávesnice s přístupem ke klíčovým funkcím na jeden dotek
 • Možnost zobrazení map zahrnující C-MAP, C-MAP Genesis Live, Navionics® a další *
 • Slot pro kartu microSD
 • Snadná montáž kdekoliv na lodi nebo možnost zabudování do přístrojové desky
 • Displej SolarMAX ™- Vychutnejte si ostrý a jasný pohled na displej bez ohledu na podmínky – a to i na přímém slunečním světle – s vynikající jasností a viditelností za denního světla displeje SolarMAX ™ HOOK Reveal.
Lowrance Echolot Hook Reveal 9 se Sondou Tripleshot + baterie + nab�je?ka ZDARMA

FishReveal ™

Díky této zbrusu nové funkci, která byla dříve dostupná pouze u vyšších řad, lze ryby snáze najít a identifikovat. Funkce FishReveal kombinuje zobrazení klasického osvědčeného sonaru Lowrance CHIRP a detailního zobrazení struktury dna ve vysokém rozlišení DownScan Imaging ™. Díky tomu tak není potřeba mít obrazovku rozdělenou na více částí, ale lze sledovat obě zobrazení najednou.

Genesis Live

Genesis Live je funkce, díky které můžete vytvářet vrstevnicové mapy přímo za plavby. Vytvořte si vlastní mapu nezmapované vody pomocí vrstevnic, které lze nastavit v rozmezí již od 15cm. Mapu lze vytvářet přímo ve vašem přístroji HOOK Reveal a stačí vám k tomu jakákoliv karta MicroSD(max. 32GB), kterou vložíte do slotu na kartu. Jediné, co je zapotřebí, je spustit funkci Genesis Live a mapa se začne automaticky ukládat na vloženou kartu. Není potřeba instalovat žádný program, vše lze udělat přímo na vašem displeji sonaru.

Autotuning

Autotuning je funkce, která vám usnadní používání vašeho sonaru. Strávíte tedy více času rybolovem a méně času nastavováním. Sonar díky této funkci zajistí to nejlepší možné nastavení za vás a při změně podmínek automaticky toto nastavení sám upraví.

Ovládání

Snadné ovládání prostřednictvím klávesnice HOOK Reveal umožňuje snadnou navigaci v menu, výběr možností a zprostředkování jednotlivých funkcí přístupových tlačítek pomocí jednoduchého rozložení menu a klávesnice.

Sonar HOOK Reveal 9 je nyní možné zakoupit s těmito sondami:

 • HDI 50/200 kHz – Sonda s vyšším výkonem pro hlubší vody a moře. S možností měnit úhly záběru sonaru mezi 20 a 60 stupni. Tato sonda obsahuje funkce Low/High CHIRP, DownScan imaging a FishReveal ™.
 • TripleShot – sonda vhodná především na mělké vody jako řeky a vnitrozemská jezera. Obsahuje funkce High CHIRP, SideScan imaging, DownScan imaging ™ a FishReveal ™. Tato sonda nabízí zobrazení SideScan Imaging, s vysokým rozlišením a možností vidět strukturu dna na obou stranách lodi v úhlu až 180°.

Obrazovka

Velikost obrazovky: 9 palců (228,6mm)
Rozlišení obrazovky:800 x 480
Typ displeje:Displej SolarMAX ™ čitelný na denním světle
Jas:1300 nits
Pozorovací úhly obrazovky:70 ° / 50 °, nahoru, dolů, 70 ° / 70 °, ze stran

Sonar

Používaná frekvence sonaru:200/455/800 kHz/SideScan
Úhel záběru:120°/55°/30°/180°
Teoretický dosah sonaru:Sonar 152m, DownScan 91m
Boční dosah SideScanu:91,5m na každou stranu

Úložiště

Paměťová karta:1x MicroSD karta (max.32GB)

GPS/Navigace

Trasové body:3000
Trasy:100
Cesty:100

Technické specifikace

Napájení:10,4-17 v DC (12V systém)
Příkon : 19,4 W
Krytí: IPX6/IPX7
Provozní teplota:-15°C až +55°C
Hmotnost: 1,0 kg
Šířka: 287,1 mm
Výška: 175,2 mm
Hloubka:111,6 mm

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.