Černý jako peklo: zkuste lov na plochá krmítka s tímto setem

V dnešním reklamním textu se zaměříme na lov kaprů na položenou pomocí jedné z nejmodernějších technik. Jistě hádáte správně, že půjde o method feeder.

Nejedná se o techniku cílenou na velké kapry, i když ani lepší úlovek není vyloučen.

Method feeder je rychlá a efektivní technika s níž můžete lovit kapry i jiné kaprovité ryby snad všech velikostí.

Jeho výhodou je efektivita, možnost ulovit množství ryb během chvíle a hlavně jednoduchost. Methodová montáž se skládá jen z plochého methodového krmítka (tip na ně najdete zde), krátkého návazce a háčku.

Jako nástrahu můžete použít cokoliv od pečiva, kukuřice až po různé mini popky a další varianty.

Pokud chcete s feederem začít, tak můžete vyzkoušet základní set pro method feeder, který vyjde na méně než patnáct stovek:

Výhodný set prut+naviják

Moderní feederový prut lehké konstrukce Black Method Feeder je ideální volbou pro rybáře, kteří hledají univerzální a spolehlivý nástroj pro klasická feederová krmítka i method feeder.

Tento prut je vyroben z kvalitního grafitu IM6 a nabízí středně rychlou akci, což z něj činí výkonný a univerzální nástroj s parabolickou akcí, který dokáže efektivně reagovat na různé rybářské situace a druhy lovených ryb.

Giants fishing prut black method feeder 3,3 m 40-90 g + navij�k gaube fd 3000

V ceně tohoto feederového prutu jsou zahrnuty tři výměnné špičky, které vám umožní přizpůsobit se různým podmínkám lovu. Červená špička je tužší a vyrobená z grafitu, žlutá má střední tuhost a je také grafitová, zatímco zelená špička je jemná a vyrobená ze sklolaminátu.

Prut je dále vybaven kvalitními dvojitě vázanými SIC očky a ergonomickým DPS grafitovým sedlem černé barvy. Rukojeť je vyrobena z odolné EVA pěny, což zajišťuje pohodlný úchop během dlouhých hodin strávených na rybách.

Součástí setu je naviják Gaube Feeder 3000FD, který je vybaven 4+1 ložisky a náhradní hliníkovou cívkou. Tento naviják je navržen s ohledem na moderní konstrukční trendy a ve své cenové kategorii překvapuje ultra lehkým chodem.

Má jemně nastavitelnou a účinnou přední mikro brzdu a konický tvar odlehčené kovové cívky, na kterou se vejde optimální množství vlasce.

Naviják je vybaven masivním grafitovým tělem a rotorem, kovovou a náhradní grafitovou cívkou, pevnostním hnacím soukolím a systémem pro perfektní navíjení vlasce.

Rolnička proti kroucení vlasce a precizní systém přední brzdy zajišťují hladký chod a spolehlivost během používání.

Naviják také umožňuje zastavení zpětného chodu v jakékoli poloze a jeho kapacita cívky je 0,20 mm – 130 m a 0,23 mm – 100 m s převodovým poměrem 5.0:1 a váhou 266 gramů.

Tento feederový prut a naviják od Giants Fishing představují skvělou volbu pro každého rybáře, který hledá kvalitní základní set pro rybářské výpravy zaměřené na method feederové chytání kaprů a bílé ryby. Set je samozřejmě dobře použitelný také pro klasický feeder a položenou.

Specifikace:

Délka3,3 m
Hmotnost202 g
Počet dílů3+3
Transp. délka1,15 m
VýrobceGIANTS FISHING
vrhací zátěž90 g
Rybolovná technikaFeeder
Typ rukojetiPěnová (EVA)

K objednání v Párysově rybářském ráji (doprava zdarma)

Čtěte také:

Akční sety: kyblík + krmení na feeder za výhodnou cenu

2 tipy na feederové sety nejen pro začátečníky

Pro feederaře a plavačkáře: Skvělý naviják Shimano za rozumnou cenu

.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.