Bohumil Kuna jede na For Fishing: do Letňan má dorazit v sobotu

rybářský veletrh for fishing 2022

Událost roku, na níž se těšili znalci českých rybářských celebrit, přichází. Tak by se dal s notnou dávkou bulvárního glancu popsat dlouho očekávaný výjezd Bohumila Kuny na rybářský veletrh For Fishing.

Přijet plánuje s přáteli v sobotu dopoledne.

Jeden ze známých českých rybářů nenechával, po celou dobu svého dřívějšího působení v online světě, téměř nikoho v klidu.

Značná část rybářů si jej oblíbila pro jeho lidový přístup k rybolovu a schopnost chytat ryby bez drahých komerčních produktů.

Jeho slogan: “tlustý a dlouhý”, popisující rozměry jeho úlovků, se již stal legendárním.

Další řada lidí jej naopak příliš nemusí, a to z různých důvodů. V poslední době ale jeho online aktivity ubraly na intenzitě (poslední jeho příspěvek s ostře virálním potenciálem jsme zaznamenali v létě) a tak jeho video, kde oznamuje svůj výjezd na For Fishing v Praze, vytváří mnohá očekávání.

Před lety se totiž na této výstavě odehrál souboj, jehož byl přímým účastníkem. Přinést prvek MMA zápasu na rybářský veletrh se do té doby nikomu na světě nepovedlo a nebude daleko od pravdy, když řekneme, že někteří možná ve skrytu duše věří v jeho pokračování. Co se přesně stalo přitom není úplně zřejmé, jediné jisté je, že vzduchem tenkrát lítaly nejen nadávky ale i facky.

Sám BK se k tomu ve videu vyjadřuje tak, že si opakování incidentu nepřeje. A to i když mu tato příhoda přinesla nejvíc sledujících ever.

Doufejme však, že vše proběhne v klidu a všichni návštěvníci si užijí akci bez zbytečného rozruchu.

Jeden z nejoriginálnějších českých youtuberů

Bohumil Kuna patří mezi nejvýraznější české rybářské tvůrce videí na YouTube. V počátcích své tvorby se věnoval zejména lovu velkých kaprů na levné boilies a testování rybářských potřeb ze zahraničních rybářských obchodů.

V posledních letech začal budovat vlastní značku boilies a také se mu podařilo postavit molo u Labe na Kolínsku, kde žije.

Ve svém obchodě nabízí boilies s názvy jako Labská Jahoda nebo poměrně vtipně “Bohoušova játra”. V jeho obchodě bkfishing.cz, si také můžete zarezervovat chytání na zmíněném mole.

Cena rezervace se v e-shopu ukazuje na částce 1600 Kč na den, ovšem bez DPH. Za částku 5300 bez DPH se dokonce můžete vypravit na noční rybářskou plavbu s lodí, která se ve videích Bohumila Kuny proslavila.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.