5 levných a funkčních nástrah z Číny

Nákup nástrah z Číny vám ušetří tak půlku obvyklé ceny. Dnes se podíváme na několik zajímavých nástrah, které nestojí majlant, chovají se ve vodě jak mají a dá se na ně chytit i vychytralý český dravec.

Výhody nakupování nástrah z Číny:

  • Nízká cena
  • Doručení zdarma až do schránky
  • Garance vrácení peněz pokud zásilka nedojde (stává se velmi zřídka)

Nevýhody:

  • Dlouhé čekání
  • Objednávky nad cca 500 Kč (22 Euro) jsou zatíženy českou DPH

Díky nulové ceně za dopravu si ale můžete každou nástrahu objednat zvlášť nebo po pár kusech. Vzhledem k nízké ceně pak celní řízení téměř nehrozí.

Jak nakupovat nástrahy na Aliexpress

Nezapomeňte, že po rozkliknutí konkrétní nástrahy máte vždycky možnost volby. Vyberte si barvu případně rozměr, jaký chcete. Cena se může lišit (čím větší nástraha tím dražší).

#1 Aromatizovaná nástraha Easy Shiner 50 a 70 mm

Easy Shiner nástraha z Číny

Twister v délce 7 cm je perfektní guma pro lov candátů a větších okounů. Je to vlastně kopie Shineru od Keitech. Udělali jej ale trochu jinak, asi aby to nebylo tak nápadné. Takže je to vlastně úplně jiná nástraha:)

#2  Esfishing Easy Shiner ve verzi 100, 125 nebo 150 milimetrů

Delší verze Easy Shineru je vhodnější pro lov větších candátů a štik. Nastražit je můžete na klasickou jigovku nebo na čeburašku.

#3 Gumová nástraha Skinny Dipper 95 mm, 5 gramů

Dipper nástraha z Číny

Nová nástraha, kterou v rámci reklamy dávali obchodníci jako dárek k větším objednávkám. Opět jde o gumu napuštěnou nějakým smradem. Vyzkoušeli jsme a pár štiček na ně přišlo.

#4 Gumová nástraha Cannibal Shad 150 milimetrů

Cannibal shad nástraha z Číny

Cannibal Shad jsou gumové rybky v rozměrech patnáct centimetrů. To už jsou celkem slušné velikosti pro cílený lov štik. 

#5 Gumová nástraha Rock Bugsy 70mm


Rock bugsy nástraha z Číny

Rock Bugsy je něco jako housenka a můj favorit. Proč? No protože to na něj bere. K dispozici je několik barev, tuším asi dvanáct. Berou na něj okouni a poněkud překvapivě na něj šli zjara (na takové jedné pstruhovce, kde moc pstruhů není) i tlouštíci. 

Levná cena ale delší dodání

Balíček s nástrahou jde většinou přímo z Číny. Za jak dlouho to dojde? Většinou trvá dodání z Číny kolem dvaceti dnů. Pokud chcete nástrahy rychle, tak nezbývá než zajít do krámu osobně nebo objednat někde, kde posílají do 24 hodin jako třeba:


Čtěte také: Woblery na pstruhy, které prostě chcete

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.