Výhodná sada hlásičů od české firmy: příposlech má dosah až 150 metrů

sada helios

V dnešním reklamním článku se zaměříme na výhodnou sadu hlásičů, která je v nabídce i s příposlechem.

Hlásiče záběrů jsou již standardem na našich vodách. Používat je můžete v kombinaci se všemi ruhy kaprařských stojanů ale třeba i jen s obyčejnými vidličkami, které jsou opatřené univerzálním závitem. Zajímavou sadu hlásičů nabízí například česká firma ZFISH:

Sada Hlásičů Helios 2+1 od české značky rybářského vybavení ZFISH je cenově výhodná a kvalitní sada obsahující dva hlásiče a příposlech. To vše v ceně 2600 korun českých.

Popis produktu Zfish Sada Hlásičů Helios 2+1

Tento model Helios od české značky Zfish vyniká nadčasovým designem, vysokou kvalitou, maximální výbavou, dlouhou životností a precizním zpracováním.

Zfish Sada Hl�si?? Helios 2+1

Helios patří k nejlepším hlásičům od Zfish. U těchto hlásičů můžete klasicky nastavovat hlasitost, tón a citlivost. Navíc máte na výběr ze 7 různých barevných diod, které umožňují přizpůsobit osvětlení podle vašich potřeb. Pro noční rybaření je k dispozici modrá poziční dioda, která zajišťuje dobrou viditelnost ve tmě. Hlásiče jsou vybaveny odnímatelnými záchytnými chrániči, které chrání vaše pruty před vypadnutím a poškozením. U příposlechu lze snadno nastavit hlasitost a tón.

Příposlech má dosah až 150 metrů

sada helios

Příposlech disponuje dosahem až 150 metrů, což poskytuje dostatečnou vzdálenost i když se od prut vzdálíte. Můžete si také vybrat mezi zvukovým nebo vibračním módem, což je ideální pro různé podmínky a preference.

Využívat příposlech na velkou vzdálenost ovšem doporučujeme spíše na soukromých vodách. Na svazovce musí být rybář, dle rybářského řádu, být schopen s pruty neprodleně manipulovat. Žádný předpis sice neuvádí jaká vzdálenost od prutů je přípustná. Daleko to ale nebude.

Přesto je všeobecně příposlech veskrze užitečná věc, díky níž například nemusíte mít „pípáky“ na břehu příliš nahlas, což ruší okolí.

Na záběr vás upozorní příposlech, který můžete mít přímo u sebe nebo umístěný v bivaku a můžete si být jisti, že žádný záběr nezmeškáte i když nemáte hlásiče úplně nahlas. Hodí se to například i ve větrném počasí, kdy přes šum stromů a šplouchání vln nemusíte tón hlásiče vzdáleného byť jen pár metrů, dobře slyšet.

Rybáři dále jistě ocení možnost spárování s bivakovým světlem, což zvyšuje komfort a praktičnost při rybaření. Voděodolnost je samozřejmostí, což zajišťuje spolehlivý provoz i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

Sada je dodávána v praktickém kufříku, který zajišťuje maximální bezpečnost při přepravě a skladování.

 • Výběr až 7 barevných diod
 • Odnímatelné chrániče prutu
 • Možnost nastavení hlasitosti, citlivosti a tónu
 • Vibrační mód pro příposlech
 • Přepínatelná dioda pro chytaní přes noc
 • Upozornění na vybitou baterii
 • Dosah příposlechu až na 150 m
 • Voděodolnost garantována
 • Napájení pomocí baterie 9V (není součástí balení)
 • Značka: ZFISH

*** Možnost spárování se světlem do bivaku Zfish Bite Alarm Bivvy Light (není součástí balení)

Zakoupíte například v našem partnerském e-shopu Chytapust.cz a Parys.cz

Přečíst znovu popis sady

Čtěte také další podobné příspěvky:

3 Comments

 1. A na co příposlech až 150metru vždyť rybář má sedet podle řádu u prutu. Podporujete porušování.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.