Video: lov kaprů na Gigantice v podání Korda týmu (59 minut)

kaprařina
Ilustrační foto: redakce

V dalším videu od Korda TV si můžete užít hodinový pořad o chytání velkých kaprů ve Francii. Video má české titulky a najdete jej na konci článku.

Danny Fairbrass a Darrell Peck se po dlouhých 9 letech vydali na jeden z legendárních revírů v zemi galského kohouta. Řeč je o jezeru Gigantica, které v minulosti vydalo celou řadu zajímavých kaprů.

O jezeru Gigantica

Francie je proslulá svou malebnou krajinou, bohatou historií a vynikající kuchyní. Je však také rájem pro rybáře, kteří hledají vzrušující rybářské zážitky zejména v oblasti kaprařiny a lovu sumců. Mezi mnoha rybářskými revíry ve Francii vyniká Gigantica, které je pro milovníky lovu kaprů top místem. Toto úžasné jezero se nachází v srdci francouzského venkova a nabízí jedinečné a nezapomenutelné rybářské dobrodružství.

Jezero se nachází v regionu Champagne na severovýchodě Francie, přibližně 200 km východně od Paříže. Jezero se rozkládá uprostřed kopců a je obklopeno bujnou zelení, má rozlohu přes 35 akrů.

Revír Gigantica je proslulé svou impozantní populací kaprů, což z něj činí vysněnou destinaci pro kapraře zejména z UK, kteří toto jezero zároveň vlastní a provozují. V jezeře žije celá řada zajímavých ryb o hmotnosti nad 30 kilogramů. Hojný výskyt velkých a zdravých kaprů zaručuje rybářům vysokou šanci na úlovek trofejní velikosti.

Gigantica nabízí rybářům vynikající zázemí a ubytování. Jezero nabízí dobře udržovaná rybářská místa, strategicky rozmístěná tak, aby se maximalizovaly šance na úspěch a zároveň zaručovala klid pro každého rybáře. Jezero navíc poskytuje moderní vybavení, jako jsou toalety, sprchy a obchod s rybářskými potřebami, což zajišťuje, že rybáři mají k dispozici vše, co potřebují k úspěšnému rybolovu.

Revír má řadu pravidel a předpisů, které slouží k ochraně obsádky ryb  a zajištění udržitelného rybolovu. Tato pravidla zahrnují používání háčků bez protihrotů, používání jen jen revírem poskytovaného partiklu a povinnost používat odháčkovací podložky a podběráky určité velikosti. 

Jezero funguje na základě přísného rezervačního systému, který zajišťuje, že v danou dobu může lovit pouze omezený počet rybářů. Tento přístup zaručuje klidný a příjemný zážitek z rybaření bez přeplnění.

Video Korda TV (lze zapnout české titulky):

Další videa o kaprařině zde

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.