Speciální nástraha na Labe? Zkuste G.B.U. Boilies LBE-1

Labe u Sedlčánek
Labe u Čelákovic/,Ilustrační foto: redakce

Labe je řeka tajemná a rybářsky do značné míry legendární. V ČR navíc asi jediná řeka, jejíž jméno se užívá ve středním rodě. Pro rybáře se jedná hlavně o řeku kaprovou a v poslední době také hodně sumcovou.

Velké ryby inspirují rybáře k dalekým a dlouhým výpravám a také ke tvorbě zajímavých nástrah

Příkladem může být speciální (nejenom) labská nástraha G.B.U. Boilies LBE-1, kde označení, jak jste jistě pochopili, je slovní hříčka a odkaz na název této slavné řeky.

G.B.U. Boilies LBE-1

Co se o G.B.U. Boilies LBE-1 píše?

Popis této nástrahy dokazuje, že její výrobce na to šel od srdce. Dočtete se například, že při pohledu na řeku Labe se něco mění.

Začíná to něčím výjimečným, něčím, co bylo vyrobeno s láskou k této velkolepé řece. Je to příběh jednoho rybáře, jehož odhodlání a láska k lovu velkých kaprů vedly k vytvoření něčeho opravdu speciálního.

Začátek této inspirativní cesty byl označen vytvořením boilies s názvem LBE-1, což znamená řeka Labe a první verzi této nástrahy. Tato kulička není jen obyčejnou nástrahou; je to výsledek let zkušeností a lásky k rybolovu na Labi.

Tvůrce této nástrahy se nechal inspirovat starým labským válečníkem, který mu přinesl úspěch ve formě kapra s hmotností přes 20 kg.

A tak začal svou vlastní výrobu boilies s cílem přinést i ostatním rybářům podobné úspěchy.

Dnes se LBE-1 stalo symbolem úspěchu na řekách, pískovnách a velkých jezerech.

Každá kulička je vytvářena s pečlivě vybranými surovinami, jako jsou rybí moučky, mořské a sladkovodní řasy, rozpustné rybí proteiny a termostabilní sušená játra.

Labe 14 Dolní beřkovice

Tento mix obsahuje i dvě špičkové esence a nechybí oblíbené chilli, které dodává nástraze zvláštní pikantní aroma.

Pěkné výsledky byly dosaženy nejen na řekách, ale i v kombinaci s dalšími produkty, jako jsou GBU ZEPPELIN POP UPS, zejména v příchutích Broskev/Pepř, CTX, Slaná Oliheň a Tri-Star.

Pro rybáře hledající neotřelou nástrahu pro celoroční použití je LBE-1 tou pravou volbou. Ukázalo se, že i v zimě může být tato kulička klíčem k úspěšnému chytání.

mírná zima u labe
Zimní Labe

Takže, pokud toužíte po výjimečném zážitku a chcete využít výtečných vlastností tohoto jedinečného boilies, vydejte se na řeku Labe s LBE-1 a zažijte kouzlo rybolovu na naší legendární řece s nástrahou, která ji vznikla přímo na míru.

Nástraha se prodává ve velikostech 20 a 24 mm.

Zakoupit můžete labské boilies G.B.U. LBE-1 například v Chytapust.cz a v Párysově rybářském ráji

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.