Nahazovací echolot Deeper: nyní s možností prodloužení dosahu a použití na zavážecí loďce

deeper chirp+2
Foto: Deeper

Nahazovací echoloty Deeper netřeba představovat. Jedná se o miniaturní zařízení, které stačí navázat na silný vlasec, vrhnout prutem do vody a pak pomocí mobilu na dálku sledovat dění pod vodou stejně jakoby jste měli echolot na lodi. Nahazovací echoloty jsou tak vynikající zejména pro české revíry, kde většinou lov z lodí není ani povolen.

Díky nim lze sledovat pohyby ryb ale také profil dna a vytvářet mapy podvodního prostředí, díky kterým můžete snadno vybírat ty nejlepší místa a taktiky lovu.

Kromě nahazování prutem ale lze nahazovací echoloty využít například i se zavážecí lodičkou. V minulosti zde však byly mnohé problémy způsobené interferencí signálu – jak echolot, tak RC lodička se mohou na svých frekvencích vzájemně rušit což vede až k jejich vzájemné nepoužitelnosti.

V reklamní spolupráci s eshopem Parys vás proto chceme upozornit na nabídku nové (a výkonnější) verze Deeper Chirp+ s pořadovým číslem 2. V jednom z nabízených balíčků se zde totiž echolot nabízí za výhodnou cenu s tzv. Range Extenderem. To je další zařízení, které pomůže vyřešit problémy s komunikací mezi echoloty a zavážecími loďkami. Zároveň je jeho účelem také posílení dosahu echolotu.

Prodloužení dosahu – Range Extender pro použití Deeperu se zavážecí lodičkou

Range Extender je doplňkové zařízení k sonaru Deeper CHIRP+ 2, sloužící k posílení signálu a zajištění stabilního spojení. Stačí jej jednoduše připevnit k zavážecí lodičce a spojit se sonarem a vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Toto inovativní zařízení vám umožní využít sonar Deeper CHIRP+ 2 s maximální spolehlivostí tam, kde v minulosti již byly potíže s dosahem.

Deeper smart chirp+ 2 nahazovac� sonar + range extender zdarma

Jak funguje prodloužení dosahu s extenderem?

Range Extender se jednoduše připojí k sonaru Deeper CHIRP+ 2 a vytvoří silný Wi-Fi komunikační kanál. Dokáže řešit interference a vzájemná rušení signálu RC zavážecí loďky nahazovacího echolotu. S Range Extender je tento problém vyřešen! 

Díky tomuto výkonnému zařízení bude váš telefon nebo tablet moci snadno udržovat spojení s Deeperem

Tato nabídka je jako dělaná pro ty kdo chtějí používat zavážecí loďku, která nedisponuje vlastním sonarem. Deeper je nahazovací echolot ale lze jej samozřejmě použít téměř s jakoukoliv zavážecí lodičkou.

Výhody Deeper CHIRP+ 2

Oproti “jedničkové verzi” dostal Deeper CHIRP+ 2 celou řadu vylepšení:

SUPERRYCHLÉ NABÍJENÍ: Doba provozu až 15 hodin. Nabití na 100 % za pouhé 2 hodiny.

KRYT PRO NOČNÍ RYBOLOV V BALENÍ: Sonar díky němu dobře uvidíte za tmy

Možnost dobrého přehledu i detailní pohled pod vodu

Díky rozpoznávání velikosti ryb na 1 cm budete moct snadno určit velikost ryby nebo sledovat i ty nejdrobnější návnady při vertikálním vláčení. Funguje i ve velmi mělké vodě a dokáže najít ryby už 15 cm pod hladinou. Maximální dosah je ve vodě hluboké až 100 m.

Sonar CHIRP+ 2 nahodíte až do vzdálenosti 120 metrů a díky výbornému spojení s vaším telefonem přes Wi-Fi nepotřebujete žádná mobilní data ani internetové připojení. Díky malým rozměrům a malé hmotnosti se skvěle vejde do rybářské tašky i do každé kapsy. 

Tento echolot využívá 3 frekvence echolotu

Skenováním oblasti širokoúhlým paprskem 47° (100 kHz) objevíte místa, kde se ryby shromažďují. Paprsek se středním úhlem 20° (240 kHz) využijete k podrobnějšímu prozkoumání objevené lokality. Na detailní pohled se pak můžete zaměřit velmi podrobným paprskem s úzkým úhlem 7° (675 kHz).

Možnosti využití nahazovacího sonaru

Chytání ryb z kajaku či lodě– Sonar namontujete na kajak během několika sekund. Bez nutnosti vrtání či lepení, instalování kabelů a baterií. 

Lov na dírkách – sledovat dění pod vodou lze i na dírkách v zimě

Chytání ryb ze břehu – Stačí nahodit sonar, přitáhnout zpět k sobě a máte veškerá data, která potřebujete. Uvidíte ryby a najdete místa, na která se chcete zaměřit, a vytvoříte mapy jezera, díky čemuž zjistíte všechny potřebné informace.

 • Technické specifikace:
 • Materiál: Obal z ABS a vložky z titánu
 • Typ sonaru: 3frekvenční CHIRP
 • Frekvence (kužel paprsku): Úzký CHIRP 675 kHz (úhel kužele 7°),
 • Střední CHIRP 240 kHz (úhel kužele 20°), Široký CHIRP 100 kHz (úhel kužele 47°) Rozpoznání cíle: Úzký CHIRP 1 cm,
 • Střední CHIRP 2,4 cm,
 • Široký CHIRP 2,4 cm
 • Minimální/maximální rozsah hloubky: Úzký CHIRP 0,15 m – 0,6 m, Střední CHIRP 0,8 m – 100 m, Široký CHIRP
 • Frekvence skenování: Až 15 za sekundu
 • Režimy sonaru: Měření teploty vodní hladiny v stupních Celsia/Fahrenheita Snímač teploty vody: Snímač teploty hladiny vody v °C/°F Provozní teplota: -20 °C až +40 °C
 • Podpora globálního určení polohy: GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
 • Provozní doba: Až 9 hodin se zapnutou GPS, až 15 hodin s vypnutou GPS
 • Technologie nabíjení: Rychlonabíjení 80 % za 60 minut, 100 % za 110 minut
 • Vestavěná baterie: Lithium-iontová, dobíjecí, 3,8 V, 1 300 mAh
 • Napájecí adaptér (není součástí balení): Vstup 110 V / 220 V, výstup microUSB, 5 V 2 A
 • Typ připojení: Bezdrátové připojení Wi-Fi
 • Dosah připojení: Stabilní spojení až na vzdálenost 120 metrů
 • Barva: Pouštní písek
 • Obsah balení: Sonar CHIRP, 2 USB kabely, Neoprenový obal, 2 upevňovací šrouby, Stručná příručka, Bezpečnostní nařízení, Kryt pro rybolov za tmy

Prohlédnout v eshopu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.