Hi Protect Large Carryal od Nash: praktická taška přes rameno nebo na vozík

Nash Taška Hi Protect Large Carryal

V dnešním reklamním textu se podíváme na kaprařskou tašku Hi Protect Large Carryal od známé značky Nash.

Jedná se o většího brášku tašek s profilem Hi-Protect, která jsou určena také pro pohodlné umístění a naložení do vozíků při naskládání na sebe. Získáte tak univerzální zavazadlo, které můžete nosit sami nebo k vodě pohodlně dovézt.

Nash Hi Protect Large Carryall je nedílnou součástí řady Nash Subterfuge, která se pyšní prvotřídní kvalitou a použitím nejkvalitnějších materiálů, včetně našeho vlastního patentovaného Nash camo vzoru, který najdete i v řadě Scope.

Nash Ta?ka Subterfuge Hi-Protect Carryall - Large

Tato taška je skvělou volbou pro kapraře, kteří očekávají špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu. Díky detailům jako jsou kamuflážované popruhy, podšívky a síťované kapsy, ramenní popruh s neoprenem, elastické úchyty a odolné zipy, je tato taška navržena tak, aby obstála ve všech podmínkách.

S rozšířeným prostorem je ideální pro dlouhé výpravy kaprařů, kteří chtějí mít veškeré vybavení pohromadě na jednom místě, zejména ve spojení s taškou Medium Carryall.

V této tašce se pohodlně rozmístí drobnější rybářské vybavení potřebné pro týdenní výpravu, ať už doma nebo v zahraničí.

Díky svému profilu lze tašku snadno uložit na vozík nebo využít k úspoře místa v přístřešku. Je vybavena upevňovacím popruhem na suchý zip pro jednoduché připevnění k vozíku, horní přihrádkou na zip pro tackle box s bižuterií, který je snadno přístupný i pod lehátkem, dvěma bočními kapsami a dvěma vnitřními kapsami na zip.

Taška nabízí hodně prostoru, který je ale dobře členěný a organizovaný. Všechno tak máte pohodlně po ruce, stačí sáhnout a otevřít příslušnou kapsu. Horní kapsa se hodí na větší krabičku či jinou výbavu, která se tam vejde.

Uvnitř tašky je několik síťovaných kapes, kam můžete přehledně rozmístit například bižuterii atd..

Ramenní popruh je polstrovaný, nastavitelný a odnímatelný, což zajišťuje pohodlné nošení i při delších výpravách. Zároveň taška má i další pohodlné uši, které využijete například při menších manipulacích nebo při balení a vybalování tašky na rybách.

Rozměry tašky Hi-Protect Large Carryall: 36.5cm (v) x 58 cm (š) x 30 cm (h)

Značka: NASH

Zakoupit doporučujeme v Chytapust.cz nebo v Párysově rybářském ráji

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.