Akce: luxusní taška pro kapraře Giants Fishing + pouzdro na doklady zdarma

taška Giants Fishing

Na e-shopu mají zajímavou akci pro kapraře. K cestovní tašce od české značky Giants Fishing obdržíte praktické pouzdro na rybářské doklady. Aktualizace: akce platí i v prosinci 2023

Co je v akci?

Giants Fishing Cestovní taška Deluxe Large Carryall

  • Vetší cestovní taška pro rybáře, která disponuje množstvím vnějších kapes, zahrnujících i pohodlnou horní kapsu. Ideální pro kapraře ale i další rybáře, kteří vyráží na delší čas k vodě a potřebují vhodná zavazadla
Giant Fishing Ta?ka Deluxe Large Carryall + Pouzdro License Wallet ZDARMA!

Tato rozsáhlejší cestovní taška pro rybáře je vybavena širokým spektrem vnějších kapes, včetně praktické kapsy umístěné na vrchní části. Je vyrobena z atraktivního nylonového materiálu odolného vůči vodě s označením 210D a disponuje kamuflážovým designem. Taška je vybavena nastavitelným a odnímatelným polstrovaným ramenním popruhem.

Hlavním úložným prostorem je dostatečně prostorný, a kromě toho jsou k dispozici pět vnějších kapes s možností uzavření na zip, které poskytují další možnost uložení různých předmětů. Taška je vyrobena z vodě odolného nylonového materiálu s označením 210D a její rozměry bez vnějších kapes jsou 50x28x30 cm. Váží přibližně 1,3 kg.

Pouzdro na doklady Giants Fishing License Wallet

Toto praktické pouzdro na rybářské doklady je vyrobeno z odolného a vodě odpudivého nylonu 210D v atraktivním kamuflážovém provedení. Poskytuje ochranu Vaší povolenky a soupisu revírů. Ve středové části pouzdra je k dispozici pochva na propisovací tužku. Vnitřní část je vybavena slídovými PVC okny pro snadnou identifikaci dokladů. Pouzdro má rozměry 20,5x15x2,5 cm a váží pouhých 110 gramů.

Obojí je samozřejmě možné objednat samostatně. V tomto případě ale s kvalitní taškou obdržíte pouzdro zdarma. Samostatně toto pouzdro stojí 280 korun.

Tato exkluzivní nabídka je omezeně k mání na E-shopu Chyť a pusť.cz za cenu 1399 Kč. Tuto cenu můžete ještě o něco snížit registrací. Doprava je v tomto případě ZDARMA.

Naše zkušenost s e-shopem: Při objednání do oběda zboží, které je skladem, obdržíte následující pracovní den. (V týdnu zásilky běžně chodí hned den po objednání, tedy do 24 hod. Vyzkoušeno loni 3x)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.