ČRS na For Fishingu ocenil nejúspěšnější rybářské závodníky

Mezi hlavní taháky For Fishingu patří nejen prezentace rybářských novinek a prezentace rybářských firem.

Čeští rybáři patří tradičně mezi úspěšné závodníky na mezinárodních akcích všeho druhu a na veletrhu For Fishing se s většinou významných rybářů můžete setkat osobně.

Na jejich ocenění a poděkování za reprezentaci každoročně myslí samozřejmě i Český rybářský svaz, který se veletrhu v Letňanech účastní.

V sobotu 24. února 2024 se na veletrhu For Fishing konalo tradiční předávání ocenění nejúspěšnějším sportovcům Českého rybářského svazu (ČRS).

Tato slavnostní událost byla příležitostí k uznání a poctě těm, kteří v minulé sezóně dosáhli vynikajících výsledků na mezinárodních šampionátech v nejrůznějších rybářských disciplínách.

Celá akce byla plynulým průběhem prezentována podle jednotlivých odborů rybářského sportu, a to včetně rybolovné techniky, muškaření, plavané, přívlači a položené. Reprezentanti ČRS dosáhli řady úspěchů v celém spektru disciplín.

Přítomní měli možnost seznámit se s úspěchy českých týmů na šampionátech a přímo se potkat s těmi nejlepšími z nejlepších, kteří si uznání za své výsledky rozhodně zaslouží.

Moderátorem celé akce byl Jan Smetana, který tuto roli zastává již několik let. Úvodní slovo přednesli předseda ČRS Karel Mach, předseda MRS Jiří Ryšánek a místopředsedkyně PSP ČR Věra Kovářová. 

Mezi významnými hosty nechyběli náměstek ministra zemědělství Radek Holomčík, ředitel Odboru státní správy myslivosti a rybářství MZe Martin Žižka, jednatel ČRS Roman Heimlich a další významné osobnosti.

Podpora sportu byla zdůrazněna jako klíčová oblast práce ČRS, a to zejména v kontextu práce s dětmi a mládeží.

Narůstající členská základna v této kategorii posledních čtyř let svědčí o úspěšné dlouhodobé práci, kde rybářský sport hraje významnou roli. 

Jménem naší redakce se také připojujeme ke gratulacím k získaným medailím a umístěním, jichž reprezentanti na mezinárodní scéně v uplynulém roce dosáhli. Věříme, že sezona 2024 bude z tohoto hlediska ještě zajímavější a úspěšnější.

*V České republice se například budou konat letos i příští rok významné závody v muškaření. Na revíry na jihu Čech se tak upře pozornost celého muškařského světa. Dosáhnout v domácích podmínkách úspěchu bývá většinou složitější než na šampionátech za hranicemi. Věříme ale, že zejména ženská reprezentace má v tomto slušně našlápnuto.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.