Tragédie během rybaření: muž z Moravy utonul, když se snažil vyprostit háček

černá kronika

Smutná zpráva přišla z česko-slovenského pomezí, kde včera došlo k utonutí rybáře na zdejším rybářském revíru. Sedmašedesátiletý rybář z Moravy utonul v místním rybníku, když se snažil osvobodit zachycený háček.

Událost se stala v pondělí v okrese Trenčín na Slovensku. Obec Nemšová se nachází jen několik kilometrů od hranic s ČR. Podle informací se muži zasekl háček ve vázce, vydal se s prutem podél břehu ve snaze jej vyprostit. Přitom bohužel ztratil rovnováhu a spadl do vody.

Na místo se jako první dostavili místní dobrovolní hasiči a hlídka slovenské policie. Po vytažení bezvládného těla prováděli hasiči a policisté resuscitaci, která trvala až do příjezdu záchranářů. I přes snahu všech zúčastněných neměla tato snaha úspěch. Muže ale bohužel nebylo možné zachránit.

Důvod jeho pádu do vody je předmětem dalšího šetření. Není vyloučeno, že jej před utonutím postihl infarkt. Přesnou příčinu smrti stanoví pitva.

Dnes sme boli v čase 14:00 kontaktovaný KOS ZZS na poskytnutie KPR pacientovi v lokalite JAZERO. Na miesto vyrazila posádka DHZO, ktorá po príchode na miesto udalosti spoločne s príslušníkmi POLÍCIE poskytovala pacientovi KPR až do prichodu posádky RLP. Napriek snahe všetkých zúčastnených sa pacienta zachrániť nepodarilo. Pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť.“ píše se na Fb stránce hasičů z obce Nemšová.

Zdroj: noviny.sk

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.