Sumec stáhl rybáře do vody (Video)

Lov sumců na játra je zajímavá alternativa nástražní rybě

Až vám zase někdo bude tvrdit, že při rybaření žádné vzrůšo nezažijete, tak mu ukažte tohle video odněkud z Maďarska. Sumec je silná ryba, ale rybáře většinou do vody nezatáhne.

Pokud však jeho záběr nečekáte a chytáte příliš blízko břehu, tak nejspíš můžete zažít pořádný křest ohněm, nebo spíš naopak – studenou vodou. Stejně jako tento maďarský kolega Petrova cechu.

Video z kanálu Szabolofishing začíná úplně nevinným chytáním ze břehu rybníka a v poklidném stínu stromů. Zkrátka úplná rybářská idylka, kterou si přeje zažívat snad každý rybář. V čase 0:47 přichází záběr, prudké ohnutí prutu a mohutný šplouch přímo pod rybářovými nohami.

Brzda asi byla dost napevno, neboť rybář za chvíli mizí přímo ve vlnách a po nějakém čase se vrací zpátky – ale již bez prutu.

Podle vyjádření aktéra se vše obešlo bez zranění. Nic se nestalo rybáři a ani sumci. Háček se ohnul a ryba se za nějakou chvíli vysvobodila. Prut se podařilo najít na dně po hodině hledání! Nebýt splávku, který vyplaval na hladinu, tak by nejspíš zůstal na dně revíru o dost déle.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.