Stairs2Hell odstartoval: první ryba přišla za hodinu a půl

Stairs2Hell u Šakvic
Ilustrační foto: redakce

Kaprařský závod Stairs2Hell dneškem odstartoval na Nových Mlýnech. Startovní signál zazněl přesně ve 14 hodin.

Na Pálavě panuje poměrně větrné podzimní počasí, které se ale v půlce závodu má překlopit do příjemného babího léta, což vypadá z rybářského hlediska velmi slibně.

První rybu závodu si připsal tým CT Pletiva Dobrý, který chytá na pegu (lovném místě) 46 u Šakvic. Ryba při vážení měla baťovských 9,99 kg a zabrala na montáž nahozenou ze břehu.

První žlutá karta přidělena týmu místních rybářů ze Šakvic

Ještě před závodem pořadatelé udělili první žlutou kartu. Tým My Carp Šakvice měl podle pořadatelů před startem porušit zákaz použití lodi. Oficiální vyjádření pořadatele podrobnosti dále nerozvádí a v diskuzích padá argument, že šlo problém s bojkou, kterou pořadatel na tomto místě neinstaloval. Jde však o neověřené zprávy bez dalšího vysvětlení od obou stran.

Stairs2Hell na Pálavě
Břeh novomlýnské nádrže u Šakvic

jisté je jedno, za trest může tento tým na svém pegu číslo 96 začít chytat až v 18 hodin večer, jde tedy o čtyřhodinový dištanc hned na začátku závodu.

Klání nicméně potrvá až do 8. října a 4 hodiny nemusí znamenat tak velkou ztrátu. V nadcházejících hodinách budou úlovky nejspíše přibývat. Sledovat dění online můžete jak na webu závodu, tak i na jeho oficiálním profilu na sítích jako Facebook.

Záznam včerejšího losování:

Online výsledky:

https://www.stairs2hell.com/cs/scoreboard/winners

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.