Metr candát

candat

Metr candát chyceny na žížalu.

candat

Vaše příspěvky můžete vkládat přes tento formulář a objeví se zde, v rubrice Vaše úlovky 

24 Comments

  • Jdete někam s těma kecama že je vyvaleny a kdo ví co ještě… Cejtim závist… Já mu gratuluji

   • K rybám se máš chovat šetrně, je to tvoje povinnost. Je jedno jestli ponecháš nebo pouštíš. Nebo kde to bylo. Co na tom nechápeš. Odevzdejte dekle oba.

  • Je to krásná ryba a vsadím se, že ti co píší negativní komentáře takovou nikdy nechytili a jen prezentují na veřejnosti svou závist. Pokud nebyla vrácena vodě tak bych zacházení s ní neřešil. Proč taky. Pokud udělala rybáře šťastným tak mu to přeji a budu doufat, že takového také někdy chytim.

  • To je jedno na co chytil metroveho candose,chytaj se i na rohlik a kulicky,vynimecne.Ty clanky, psali asi pubertaci,zavistivy.Metrovej candat,je kapitalni,blahopreji.Ten se nepodari vetsine rybaru,vytahnout za cely zivot.A ty blaboli, bla, bla mne nezajimaj.Ze je pocukrovany,stejne pude do lednice.S pozdravem Marian.

 1. Vzal jsem si candata kterému chyběl 1,5 centimetrů do míry jen proto že jsou nachylni na rychlé vytažení z vody a umírají. Tenkrát u mne byl člen rybářské stráže a rovnou mě řekl ať ho napíšu do ulovkoveho lístků a dám tam míru 50 cm.

 2. No on ho položil na zem , mohla to být klidně tráva, ani ta není čistá jako ubrus..Těžko by mu v náručí vydával háček. Je tu cítit závist nad takhle krásným velkým Candátem..A pohoršovat se nad tím jelo někdo zde , že byl uloven na žížalu je dosti nemístné a zavání to neznalostí,Candát stejně jako Okoun se na tuto ,,živou,, nástrahu běžně chytá a není to žádná nesportovní nástraha (Candát není pstruh…) A k tomu osvojení ryby , ano je to velká mateční ryba , ale spíše smutně koukám jak mizí ve vezírcích Candátci do 50 cm…

 3. To je správný pako tvl 🤣🤣 ještě se chlubí idiot úplně vidím tu paniku když vyděl co má na pruťe hlavně aby neutekl tak ho ještě vyválíme 🙏🙏🙏🤦🤦

 4. Nemůžu si odpustit komentář.Ryba je to krásná ale pan rybář je trochu prase.A opravdu,nejde tu o závist!Když už chytnu takovou rybu,zaslouží si lepší zacházení a hlavně lepší,důstojnou fotku.Nevim jak skončil ale jestli na talíři,připravil se revír o tisíce dalších candátích potomků!A to je smutný….

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.