Lowrance Echolot Eagle 7 Se Sondou Tripleshot HD za necelých 17 tisíc korun

Lowrance Echolot Eagle 7 Se Sondou Tripleshot HD

V dnešním reklamním článku se zaměříme na moderní technologie, na trh se totiž dostává zajímavý echolot od firmy Lowrance.

Lov z plavidel začne být od neděle zase aktuálnější. Je totiž využíván hlavně pro přívlač na dravce a také samozřejmě na sumcařinu. S tím souvisí i použití echolotu.

Echoloty na loď v současné době nabízí velmi pokročilé techniky zobrazení všeho, co se nachází nebo odehrává ve vodě pod námi. Konkrétní schopnosti však vždy závisí na typu echolotu a použité sondě, přičemž ty nejpokročilejší typy mohou cenově vycházet na více než sto tisíc korun.

My se nyní ale podíváme na jeden z dostupnějších modelů, jimž je Lowrance Eagle 7 Se Sondou Tripleshot HD, který vychází na necelých 17 tisíc korun.

Lowrance Echolot Eagle 7 Se Sondou Tripleshot HD

Model Lowrance Eagle byl vytvořen s důrazem na maximální jednoduchost a uživatelskou přívětivost.

Jeho ovládání je velmi snadné díky novému systému konektorů, který umožňuje rychlou instalaci a pohodlnou manipulaci s obrazovkou.

Lowrance echolot eagle 7 se sondou tripleshot hd

Tento model je vybaven novou sondou TripleShot™ HD s technologií FishReveal a automatickým laděním pro rychlé a efektivní nastavení sonaru. Nový IPS displej nabízí vyšší rozlišení a vynikající viditelnost ze všech úhlů, dokonce i při nošení polarizačních brýlí. Při nákupu echolotu na odkazu výše obdržíte zdarma baterii a nabíječku.

Lowrance Eagle 7 se sondou TripleShot HD poskytuje vynikající zobrazení podvodního prostředí. Díky širokoúhlému CHIRP sonaru dokáže vyhledat a detailně rozlišovat jednotlivé ryby nebo rybí hejna, a to ve vysokém rozlišení, které zajišťují technologie DownScan Imaging™ a SideScan Imaging™. Neunikne vám žádný detail.

Díky funkci FishReveal™ je identifikace ryb velmi snadná, protože kombinuje zobrazení DownScan Imaging s CHIRP sonarovým zobrazením pro bezkonkurenční rozlišení a cílovou identifikaci. Automatické ladění sonaru zajišťuje optimální nastavení od samého počátku, takže není potřeba ručního nastavování.

Lowrance Echolot Eagle 7 Se Sondou Tripleshot HD

Předinstalovaná globální základní mapa Eagle umožňuje upgrade na C-MAP® DISCOVER™ nebo jiné mapové služby. Můžete tak objevovat nejlepší rybolovná místa dle vlastního uvážení. Funkce Genesis Live umožňuje vytvářet vlastní ½ metrové vrstevnicové mapy vašich oblíbených míst v reálném čase.

IPS displej Eagle poskytuje lepší rozlišení, jas a viditelnost – dokonce i přes polarizované brýle nebo na přímém slunci.

Díky spolehlivému systému twist-lock konektorů je instalace i demontáž vždy snadná a spolehlivá.

Lowrance Echolot Eagle 7 Se Sondou Tripleshot HD

Echolot Lowrance Eagle 7 Se Sondou Tripleshot HD je skladem v Párysově rybářském ráji.

Čtěte také:

Lowrance Hook Reveal 7 se Sondou Tripleshot: jeden z nejprodávanějších echolotů

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.