Kniha přívlače od V. Fikara (Tip na ukázku zdarma)

naviják a kniha přívlače

Rybářských knih českého původu je na trhu jako šafránu. O to víc nás potěší každý nový titul, který není pouhým překladem zahraničního autora. Kniha přívlače od Václava Fikara je přesně takovým případem.

Dlouho očekávaná novinka vyšla z pera Václava Fikara, kterého mnozí znáte. Před dvaceti lety jeho články plnily stránky nejrůznějších rybářských časopisů a webových stránek. Vzpomínám si, že jeho texty jsem doslova hltal. Tipy, jak chytat a příhody z rybaření hlavně na západočeských přehradách byly skvělým čtivem i poučným materiálem každého zájemce o přívlač.

Václav Fikar má již jednu knihu o vláčení na svém kontě. Neméně oblíbená Přívlač na mimopstruhových vodách je však nenávratně vyprodaná již přes deset let. Sehnat ji můžete snad jen v některých knihovnách a na bazaru.

Kniha přívlače – nová příručka pro moderní vláčkaře

Za posledních patnáct let se i v přívlači mnoho změnilo. Nová Kniha přívlače reflektuje moderní trendy v rybaření.

Prezentuje triky a techniky lovu následujících druhů ryb:

  • Okoun říční
  • Candát obecný
  • Štika obecná
  • Sumec velký
  • Bolen dravý
  • Jelec tloušť

Pokrývá celé spektrum přívlače od ultralehké vláčky až po těžké vláčení na sumce nebo velké štiky. Nejvíce informací z ní samozřejmě vytěží začínající rybáři. Zajímavé tipy v ní ale najdou i ostřílení borci.

Mimo to zde najdete přes 150 autorských fotografií (Václav je zdatný fotograf) a celkem má kniha úctyhodných 300.

Kde se dá Kniha přívlače nakoupit?

Náklad rybářských knih je vždy trochu omezený. Přesto jej můžete koupit v několika obchodech.

Tištěná kniha Přívlače

Alza.cz – 379 Kč

Albatros media – 359 Kč

Elektronická kniha hned ke čtení a za nižší cenu

Pokud se nebráníte e-knihám, tak alza má v nabídce Knihu přívlače i v elektronické podobě. Tato varonat je navíc ještě o více jak stovku levnější.

Elektronická Kniha přívlače za 249 Kč

Stačí zakoupit a číst můžete okamžitě v mobilu, na počítači nebo ve čtečce. U této varianty navíc nehrozí, že dojde k výprodeji.

Ukázka z knihy přívlače je k mání zdarma

Pokud si chcete knížku prohlédnout, tak stačí kliknout na libovolný odkaz nahoře. Jak Alza, tak Albatros nabízí stažení krátkého úryvku zdarma, abyste se mohli před koupí rozhodnout!

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.