Karel Nikl chystá obří kaprařskou ONLINE SHOW

Rybaření na Labi není vždy úplná idylka, nezachrání to ani Karel Nikl

Veletrh For Fishing letos v únoru nebude. Když to dobře dopadne, tak snad na podzim. Kaprařská legenda a výrobce nástrah Karel Nikl se ale rozhodl všem rybářům tuto ztrátu vynahradit.

Únorové víkendy dokáží být pro rybáře nudné, obzvlášť pokud panuje tuhá zima jako nyní. K vodě se vydávají ti nejotužilejší, nejzavylejší a nejdrsnější rybáři. Pokud mezi ně nepatříte, tak nezoufejte.

V sobotu 27. února 2021 si na YouTube nalaďte kanál firmy Karel Nikl. Událost slibuje bohatý celodenní program, který začne v 9 ráno. Zaměření bude samozřejmě na kaprařinu i novinky od této oblíbené kaprařské značky a dalších neméně legendárních výrobců ze zahraničí.

Nikl Online Show

To vše na YouTube samozřejmě zcela zdarma. Jako bonus navíc Karel Nikl slibuje zatím blíže nespecifikované slevy na jejich produkci.

Přesný program akce se dozvíte v události na Facebooku.

https://fb.me/e/17UbGxbRd

boilies karel nikl se vyrábí ve mnoha barvách

Kdo je Karel Nikl asi nemusíme představovat

Předpokládáme, že jméno Karel Nikl všichni známe. Mnozí ale nevíte, že Karlové Niklové jsou ve skutečnosti dva – otec a syn. Jejich firma již řadu let zásobuje české i zahraniční obchody kaprařským zbožím. Jejich vlajkovou lodí je samozřejmě boilies a další nástrahy, kterých je v kaprařském světě neurékom druhů.

Sortiment sestává zejména z;

  • Boilies – řada druhů, pop-up, Gigantica, Criticals, 3XL a další
  • Method feeder mixy, Stick Mix
  • Pasty k zatraktivnění nástrahy
  • Pelety MGS a další
Karel Nikl Boilie Gigantica

*Gigantica boilies od Nikla není uplně špatná věc díky esencím z rybích mouček. Karel se nechal slyšet, že nejlíp to chytá ve studené vodě

TIP! Chcete se pochlubit úlovkem nebo zážitkem z ryb? Vkládat příspěvky do rubriky "Vaše úlovky" můžete zde: Vložit úlovek!

Panelák v Kolíně smrděl shnilým krabem aneb začátky firmy Karel Nikl

Začátky úspěšných firem bývají často velmi skromné. Karel Nikl se ještě kolem roku 2000 věnoval úplně jinému oboru. Jako vášnivý rybář ale začal, jako mnozí, vyrábět svoje boilies.

Vařil tenkrát v běžném paneláku v Kolíně, což by nebylo nic proti ničemu. Sousedi z toho nadšení nebyly. Příchutě jako krab a oliheň šly celým domem od přízemí až na střechu a někteří obyvatelé měli podezření na varnu pervitinu, kterých je na okrese Kolín více než dost. Varna to sice byla, ale boilies.

Pro klid sousedů a hlavně velký zájem o své výrobky, založil Karel Nikl nové podnikání. Výroba boilies se od roku 2002 stala jeho byznysem. Dnes jde o jednu z nejvýznamnějších českých rybářských značek. 

Kterak český kaprař ovládl britskou firmu Carp ‚R‘ Us

Karel Nikl vlastní nejen svoji českou firmu, povedl se mu i nebývalý husarský kousek v podobě akvizice Carp ‚R‘ Us. Dřív bývalo zvykem, že západní firmy skupují ty české. Tady se to stalo přesně opačně. 

Británie je kolébkou moderní kaprařiny a zdejší firmy mají opravdu co nabídnout.

Carp’R’Us je britská kaprařská firma založená roku 1996 Ray Dale-Smithem, který exceloval nejen jako rybář ale i jako zlepšovatel a vynálezce nových řešení hlavně pro kaprové montáže a bižuterii. 

Spousta jeho nápadů a inovací je dnes považována za naprostý standard v oboru a nikdo se nepozastaví nad tím, že to někdo musel vymyslet. Výrobky této firmy jsou dnes dobře dostupné na českém trhu a používá je mnoho našich rybářů.

Kolíňáci a okolí samozřejmě ví, že Nikl má i svoji prodejnu, která není zdaleka jen o kaprařině. Jsou to plnohodnotné rybářské potřeby, kde nakoupíte vše co potřebujete i pro úplně jiné metody jako třeba feeder, plavaná, přívlač i sumcařina. Nyní jsou kamenné obchody kvůli opatřením bohužel uzavřené, můžete ale zboží této značky samozřejmě objednávat i přes internet.

Videa a přednášky od Karla Nikla

Čekání na Nikl online show si můžete zkrátit sledováním starších videí, které najdete na jejich firemním kanálu. Firma Nikl má kvalitní tým rybářů, který nástrahy opravdu testuje a dokáží ze svých výprav podat velmi zajímavé reporty hlavně v podobě videí.

Mimo jejich oficiální kanál naleznete záznamy z řady přednášek. Ty vám můžeme opravdu doporučit. Naučíte se hodně o kaprařské taktice a dalších fíglech. Však se přesvědčte úplně sami:

Přednáška o taktice pro kaprařské závody:

Karel Nikl a čtyři roční období – přednáška o taktice a trendech v oblasti lovu kaprů:

Čtěte také další články na téma kaprařina

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.