Black Passion G2: sumcový prut s nejlepším poměrem cena/výkon

Dnes se v reklamě podíváme tam, kam s často nedíváme. Na opravdu pořádné ryby. Rovnou na největší v našich vodách. Tématem je sumcařina.

Od neděle nám začíná sezona dravců a s tím neodmyslitelně též lov sumce velkého, který i v našich vodách narůstá do obludných rozměrů přes dva a půl metru.

Zda takového chytíte, to nedokážeme zaručit. těch menších ale plave v našich vodách jistě dost. Proto se podíváme na zajímavý prut na sumce s vynikajícím poměrem ceny a výkonu.

Představovat značku sumcového vybavení Black Cat určitě není potřeba. Každý, kdo do světa sumcařiny někdy zabrousil o ní jistě ví. A mnozí produkty této firmy léta využívají během svých výprav za sumíky. Oblíbená řada prutů Black Passion prošla dalším vývojem a výsledkem tohoto procesu je její 2. generace.

Sumcové pruty Black Passion G2 vstupují na trh s novým, extrémně štíhlým powerblankem, který se vyznačuje doslova medvědí silou.

Prut na sumce Black Passion G2

Nabízejí optimalizovaný design pro různé techniky a způsoby použití, přičemž poskytují vynikající poměr ceny a výkonu. Lidově řečeno s nimi odchytáte spoustu situací, do nichž se na sumcích můžete dostat.

S cenovkou okolo šestnácti stovek jsou tyto pruty doslova za hubičku a může si je pořídit skoro každý, kdo má o lov našich největších dravců zájem.

Tyto pruty nebudou oblíbené jen mezi začátečníky; i zkušení sumcaři s bohatými zkušenostmi ocení skutečnou sílu a lehkost G2 powerblanků.

Black Cat Prut Black Passion G2 Allround 2,7m 600g

Kvalitní sedlo navijáku je schopné pojmout všechny modely velkých navijáků a pevná duplonová rukojeť zajišťuje jistotu při manipulaci a zdolávání ryb.

Očka jsou u série prutů Black Passion G2 navržena tak, aby zvládla nejvyšší zátěžové nároky a umožňují rybolov s pletenými šňůrami. Zároveň jsou kompatibilní jak s klasickými smekacími navijáky, tak i s multiplikátory.

  • UNIVERZÁLNÍ A CENOVĚ VÝHODNÝ PRUT: Série sumcových prutů Black Passion G2 pokrývá všechny situace moderního lovu sumců a nabízí mimořádně výhodný poměr ceny a výkonu.
  • SPOLEHLIVOST: Série prutů Black Passion G2 je ideálním společníkem při lovu velkých sumců na řekách a samozřejmě i stojatých vodách.
  • RADOST PŘI ZDOLÁVÁNÍ A SILOVÁ REZERVA: Vyvážená parabolická akce blanku zajišťuje jisté zdolávání ryb při soubojích se sumci všech velikostních kategorií.

Parametry k sumcovému prutu Black Cat Prut Black Passion G2 Allround 2,7m 600g:

Délka prutu2,70 m (9ft)
Vrhací zátěž prutu600g
Počet dílů prutu2
Transportní délka145 cm
Hmotnost prutu389 gramů
Druh rybolovuSumcový

Pořídit tento prut můžete v internetovém obchodě Chytapust.cz

Přečíst znovu popis prutu Black Passion G2

Čtěte také:

Počasí na sumce. Kdy bere vousáč?

Lov sumce na játra – nejsnazší sumcařina

Základy praktického použití echolotu na sumce

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.