
Lovíte blízko břehu a přemýšlíte jak jednoduše zakrmovat různými druhy návnad? Pořád je tu stará dobrá varianta v podobě lopatky na zakrmení.
S tím pojmem blízko břehu jsem to navíc asi lehce podcenil. Když si uplácáte hodně hustou směs, tak s lopatkou vám to určitě pár desítek metrů poletí. Tady už záleží na vás, jak si krmné koule připravíte a jak šikovně si budete při vrhání počínat.
Zakrmovací lopatka je věc jednoduchá, moc se nepronese. A ještě vám k tomu řeku další bonus. Stojí celkem málo peněz.
Třeba zakrmovací lopatku od ZFISH pořídíte ani ne za tři stovky. Je to přitom naprosto klasická krmná lopatka s pevnou ale šroubovací rukojetí. Když se podíváte do obchodu, tak zjistíte, že pořídit si můžete variantu s rukojetí o délce 35 cm, nebo 60 cm. K této délce pak musíte připočítat celkovou délku samotné lopaty, viz parametry níže.

Samotná lopatka sestává z odolného plastu v zeleném CAMO provedení. Má běžný ale osvědčený tvar a je zesílá tak, abyste se nemuseli bát pořádně se do toho opřít.
V ruce vám sedí pevná hliníková rukojeť, která je na konci samozřejmě opatřena gumovou rukojetí a poutkem na ruku abyste ji rovnou zahodili i s krmením.
Parametry lopatky
- Celková délka lopatky s rukojetí: 59 cm nebo 85 cm, dle varianty
- Drážka na chemické světlo 4,5 mm – ve tmě konečně nebudete hledat
- Materiál lopatka: odolný plast v zeleném CAMO vzoru, zesílený spoj ručka-lopatka
- Tyč: hliník v černém matném laku s decentním logem ZFISH
- Rozměry lopatky: 22×10 cm, hloubka 5cm
Je jasné, že vám doporučím hlavně naše partnery v Chytapust a na Parys.cz, kde si můžete kromě lopatky koupit i spoustu jiných potřebných věcí:)
Čtěte také:
Jednoduché a rychlé vylepšení nástrahy: obalovačka Rapid Proactive
K 2 pytlům boilie je třetí zdarma
Levná čelovka od Delphinu: naplno vydrží svítit až 5 hodin
Záchrana v tropických vedrech: Větráček, který by neměl chybět v žádném bivaku
Buďte první kdo přidá komentář